Strona główna / Nowości / Oto Mechanik Roku 2015
Oto Mechanik Roku 2015

Oto Mechanik Roku 2015

Zwycięzcą tegorocznej, trzynastej już edycji konkursu „Mechanik Roku 2015” został Jacek Bagiński- właściciel serwisu AUTOMAX JACEK BAGIŃSKI w Kołobrzegu.

Zwycięzca tegorocznej 13 edycji konkursu Mechanik Roku odebrał nagrodę główną o wartości ponad 130 000 zł, w tym samochód Volkswagen Golf A7, bony zakupowe i wyposażenie warsztatowe.

puchar-09.07.2015
W konkursie udział wzięło ponad 1600 mechaników z całego kraju. 19 czerwca w pięciogwiazdkowym hotelu Grand Lubicz w Ustce najlepsi z nich, którzy w eliminacjach uzyskali największą liczbę punktów, przystąpili do rywalizacji o nagrody finałowe.

Do finału awansowało 5 mechaników, którzy najlepiej poradzili sobie z testem półfinałowym.

Finaliści rozwiązywali zadania przygotowane przez partnerów konkursu: ATE, BOSCH, CASTROL, FEBI oraz ITALCOM. Pośród konkurencji znalazła się m.in. diagnostyka systemu inteligentnego ładowania akumulatora w Volvo S60 z systemem start-stop (Bosch), dobór właściwych płynów eksploatacyjnych do motocykla (Castrol) i diagnostyka układów elektronicznych (Italcom).

Zwycięzca w konkursie brał udział siódmy raz, w przeszłości już dwa razy był w finale konkursu, ale dopiero Ustka okazała się dla niego szczęśliwym miejscem. Tutaj zdobył najwięcej punktów i tytuł Mechanika Roku 2015.

Kolejne miejsca zdobyli:

Wojtek Baran- Miejsce II
Dariusz Kobiela- Miejsce III
Mariusz Ostrowski- Miejsce IV
Paweł Tylicki- Miejsce V

Zwycięzca na pytanie „Czy udział w konkursie miał jakiś wpływ na warsztat, w którym pracuje?” odpowiedział: – Każdy udział w finale przynosił rozgłos, na zasadzie: „O to jest ten, który jest dobrym mechanikiem. Zdobył miejsce w finale konkursu „Mechanik Roku””. Dodatkowo każda wygrana wzbogaca wyposażenie warsztatu o kolejne, niezbędne do pracy urządzenia, podwyższając profesjonalizm świadczonych usług. Wieści o moim tegorocznym zwycięstwie rozeszły się bardzo szybko. Jak to powiedział jeden z kolegów mechaników, „Wioska aż wrze od tego”. Uważam, że każdy może spróbować, ale nie każdemu się chce. A kto nie gra ten nie wygrywa. Wygrany samochód na pewno będzie doskonałą mobilną reklamą. Do tego wspaniałe wyposażenie warsztatu, które przyczyni się do poszerzenia oferty mojego warsztatu. A to na pewno pozytywnie wpłynie na ilości zadowolonych klientów mojej firmy.”

Konkurs zorganizowany został przez firmę Fota przy współpracy marek Castrol i Bosch. Partnerami konkursu byli także ATE, KAGER, Philips, Raicam, SKF, ZF oraz Sachs. Partnerami technicznymi były marki: Febi, Italcom, Werther, Gudepol, ItaleQuip oraz PdTools.

Źródło: FOTA

Napisz komentarz

Twój adres e-mailowy będzie niewidoczny Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do góry