Home / Nowości produktowe / SZTURMEM NA PODBÓJ JESIENI

SZTURMEM NA PODBÓJ JESIENI

Marka LAHTI PRO należąca do GRUPY PROFIX wprowadza model wytrzymałych i modnych trzewików o właściwościach terenowych o symbolu L30125

Jesień nie zawsze jest piękna, złota i pogodna. Często bez względu na warunki dostajesz nagłe zgłoszenie z terenu. To częsta praktyka w mobilnych serwisach samochodowych i pomocy drogowej. Nowe trzewiki LAHTI PRO L30125 idą pewnie po zwycięstwo – i to najkrótszą drogą, bez oglądania się na podmokły grunt, kałuże czy błoto.

To doskonale zaprojektowane i wykonane obuwie ochronne, które swym designem, kolorystyką i właściwościami, nawiązuje do popularnego nurtu praktycznych butów o militarnym charakterze.

Już sam materiał, z którego zostały wykonane daje trzewikom LAHTI PRO L30125 taktyczną przewagę: wierzch to skóra zamszowa oraz tkanina typu Oxford o właściwościach hydrofobowych (odpychająca cząsteczki wody).

Ten trzewik to jednak nie tylko wodoodporna skorupa – to również specjalna, bo oddychająca i wodoodporna skarpeta z membraną dzianinowo siatkową.

O komfort chodzenia, biegania, czy skakania w tych butach dba wyściółka wymienna oraz wkładki z elastyczną poduszką tłumiącą wstrząsy, wzmocniona podkładką łagodzącą nacisk stopy na podłoże.

Podeszwa pozwala pewnie stąpać zarówno po śliskich skałach jak i podmokłym gruncie, co zapewnia gumowy protektor, zwiększający stabilność i przyczepność do podłoża.

Nowe trzewiki LAHTI PRO L30125 są dostępne na https://sklep.lahtipro.pl/pl/content/40-idz-na-skroty-takie-buty?utm_source=idznaskr%C3%B3ty_L30125&utm_medium=banner&utm_campaign=promotion

oraz w dobrych sklepach z odzieżą BHP, militarną i outdoorową. Są tez obecne w najnowszym katalogu LAHTI PRO https://gazetka.lahtipro.pl/118/


Możliwość komentowania została wyłączona.