Home / Części / WYCIERACZKI PŁASKIE DENSO
Wycieraczki płaskie DENSO

WYCIERACZKI PŁASKIE DENSO

DENSO rozszerzyło ofertę wycieraczek płaskich o 11 nowych numerów części jakości OE. Nowe wycieraczki są przeznaczone m.in. do pojazdów marek Audi, BMW, Dacia, Mercedes, Peugeot, Toyota i Volvo.

Nowe wycieraczki mają 260 dodatkowych zastosowań w około 6 mln pojazdów. Informacje o nowych częściach są już dostępne w e-katalogu DENSO i katalogu TecDoc. Szczegóły dotyczące zastosowań znajdują się w poniższej tabeli:

Nowe wycieraczki płaskie DENSO - zastosowania

Wycieraczki DENSO

Wyjątkowa konstrukcja, materiały najwyższej jakości, produkcja zgodnie z najbardziej wymagającymi normami OEM – to cechy wycieraczek DENSO, które zapewniają kierowcom bezpieczne i komfortowe pole widzenia, bez względu na pogodę. Wycieraczki DENSO są montowane jako oryginalne wyposażenie przez czołowych producentów samochodów na całym świecie. Dlaczego? DENSO, jako jeden z wiodących w świecie producentów części i systemów samochodowych na pierwszy montaż jest pionierem zaawansowanych technologii wycieraczek. Wycieraczki DENSO, zarówno szkieletowe, płaskie, jak i hybrydowe, łączą w sobie inteligentny design, materiały najwyższej jakości i precyzyjne wykonanie, zapewniając lepsze wycieranie szyb i dłuższą żywotność.

Więcej informacji o wycieraczkach DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.eu/pl.


Możliwość komentowania została wyłączona.