Home / Części / Aktualizacja opakowań świec zapłonowych DENSO

Aktualizacja opakowań świec zapłonowych DENSO

Na pudełkach z pojedynczą świecą zapłonową zostało dodane nowe ostrzeżenie. Zmieni się również opakowanie zbiorcze.

DENSO wprowadza aktualizację opakowań dla całej gamy świec zapłonowych. Nowe, ujednolicone opakowania będą zawierały ostrzeżenia i informacje dotyczące stosowania produktu i zalecanego sposobu montażu. Dodatkowo, po zeskanowaniu kodu QR na opakowaniu klienci będą mogli uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji o produkcie i informacji o ograniczeniach w jego stosowaniu.

 

Nowe ostrzeżenie na opakowaniach zawierających pojedynczą świecę zapłonową

Nowe ostrzeżenie pojawi się na opakowaniach wszystkich świec zapłonowych DENSO: Nickel TT, Platinum, Iridium, Iridium Power, Iridium Tough, Iridium TT i Iridium Racing. Dotyczy to tylko opakowań zawierających pojedynczą świecę zapłonową. Opakowania zbiorcze dla 4 i 10 świec pozostaną niezmienione. Zaktualizowany projekt opakowania zostanie wprowadzony na rynek w 2018 roku. W tym okresie w obiegu będzie zarówno stara, jak i nowa wersja opakowania.

Nowe ostrzeżenie zawiera 3 kluczowe informacje:

  1. Świece zapłonowe DENSO nie mogą być stosowanie w urządzeniach latających
  2. Porady dotyczące montażu
  3. Dodatkowe informacje są dostępne po zeskanowaniu kodu QR.

Kod QR prowadzi do bardziej szczegółowych ostrzeżeń dotyczących świec zapłonowych. Po zeskanowaniu, użytkownik będzie musiał pobrać aplikację z czytnikiem kodów QR DENSO Wave. Za pomocą aplikacji kod QR łączy się z odpowiednimi informacjami na globalnej stronie internetowej DENSO, gdzie można wybrać preferowany język.

Zmiany w opakowaniach zbiorczych

Zmiany te dotyczą opakowań z 96 szt. świec (24 x 4-pak) oraz ze 100 szt. świec (10 x 10-pak). Obecnie świece te są pakowane w białe lub brązowe opakowania zbiorcze o różnych rozmiarach. Od 2018 r. opakowania zostaną ujednolicone i stosowane będą brązowe pudełka z białą etykietą. Ich zawartość pozostanie niezmieniona.

Więcej informacji o świecach zapłonowych DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl lub w katalogu TecDoc.

Dodaj komentarz