Home / Diagnostyka / MAHLE wprowadza na rynek nową generację warsztatowych narzędzi diagnostycznych

MAHLE wprowadza na rynek nową generację warsztatowych narzędzi diagnostycznych

Od kwietnia 2024 roku MAHLE Aftermarket wprowadzi na rynek drugą generację swoich warsztatowych narzędzi diagnostycznych MAHLE TechPRO® i BRAIN BEE Connex. Programiści całkowicie przeprojektowali interfejs użytkownika i jeszcze bardziej poprawili użyteczność. Teraz intuicyjnie i wydajniej prowadzi zespoły warsztatowe przez odpowiednią aplikację, umożliwiając płynną diagnostykę pojazdu. Wszystkie ważne narzędzia są natychmiast dostępne na pierwszy rzut oka. Upraszcza to przepływ pracy i oszczędza cenny czas. Nowe złącze VCI wyznacza standardy jako najmniejsze złącze ze zintegrowanym DoIP (Diagnostics over Internet Protocol) na rynku, umożliwiając elastyczną i wydajną diagnostykę systemów pojazdu przez Internet. Solidna obudowa nowej generacji została zaprojektowana specjalnie do codziennego użytku w warsztacie.

  Cyfryzacja trafia do niezależnych warsztatów. Tym ważniejsze jest dostarczenie zespołom narzędzia diagnostycznego, które spełnia nowe wymagania i wspiera je w pracy. Dzięki TechPRO® 2 przygotowujemy warsztaty na potrzeby cyfrowej przyszłości

  – wyjaśnia Philipp Grosse Kleimann, członek komitetu zarządzającego MAHLE i szef jednostki biznesowej Aftermarket.

  Łatwe do zrozumienia ikony i samouczki wideo ułatwiają obsługę i prowadzą użytkownika przez proces diagnostyczny w zrozumiały sposób. Zintegrowana kamera rejestruje numer pojazdu jednym kliknięciem i automatycznie uruchamia właściwą aplikację. Nowa funkcja Smart Scan zapewnia pracownikom warsztatu dodatkowe informacje na temat kodów usterek odczytanych z pojazdu, takie jak biuletyny serwisowe OEM, dane dotyczące akcji serwisowych i wskazówki dotyczące napraw. Dzięki elastycznym modelom licencyjnym urządzenie diagnostyczne można skonfigurować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Poziom diagnostyczny, warunki subskrypcji, pakiety akcesoriów: Warsztaty mogą zarezerwować wszystkie opcje zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Obecni klienci poprzednich wersji nadal otrzymują pomoc techniczną i korzystają z regularnych aktualizacji.

  Mahle TechnoPro 2


  TechPRO® 2 i BRAIN BEE Connex 2 są również kompatybilne z MAHLE Cyber Security Pass (MCS Pass), co oznacza, że niezależne warsztaty mogą nadal łatwo i wygodnie uzyskiwać dostęp do danych diagnostycznych pojazdu, które są szyfrowane przez bramki bezpieczeństwa.

  Więcej informacji na temat MAHLE TechPRO® 2 i BRAIN BEE Connex 2 można znaleźć na stronie https://www.servicesolutions.mahle.com/eu/en/product-lines/techpro/techpro-2/.


  Możliwość komentowania została wyłączona.