Home / Nowości produktowe / NA DOBRY START JESIENI
Prostownik inwertorowy PROLINE 46833

NA DOBRY START JESIENI

PROSTOWNIKI PROLINE

Jesienią zaczyna padać. Dotyczy to niestety również akumulatorów w naszych samochodach, które masowo padają jeszcze przed 1 listopada. Baterie źle znoszą zwiększone obciążenie (klimatyzacja, wycieraczki, podgrzewanie foteli) oraz ujemne temperatury. Jak temu zapobiec i zyskać pewność, że rano zawsze „odpali”?

Oprócz sprawdzenia stanu akumulatora i jego podstawowych właściwości (napięcie bez obciążenia i z obciążeniem, stopień rozładowania, prąd ładowania instalacji) warto zaopatrzyć się w urządzenie które naszemu akumulatorowi przywróci sprawność, a czasem nawet da drugie życie.

Tym urządzeniem jest oczywiście prostownik, lecz dawno minęły czasy, gdy prostownik był jedynie rodzajem najprostszego transformatora, który miał tylko jedno zadanie – dostarczyć prąd stały o jakiej takiej charakterystyce znamionowej, nie paląc przy tym bezpieczników w całym bloku lub garażu. Nowoczesne prostowniki to inteligentne stacje ładowania. Takimi właśnie urządzeniami są produkty PROLINE.  

W ofercie marki PROLINE znajdziemy prostowniki inwertorowe, służące do ładowania akumulatorów samochodowych osobowych, dostawczych ciężarowych, motocyklowych, łodzi czy nawet traktorków koszących.

Prostownik inwertorowy PROLINE 46833 przeznaczony do ładowania akumulatorów samochodowych, skuterów, kosiarek czy łodzi. Niezmiernie lekki i poręczny prostownik inwertorowy marki PROLINE o symbolu 46833 przeznaczony jest do ładowania wszystkich typów akumulatorów 12V o pojemności od 2 do 400AH, kwaso-ołowiowych, żelowych, MF-bezobsługowych, CA-wapniowych, EFB i AGM. Prostownik wyposażony jest w elektroniczne sterowanie procesem ładowania za pomocą mikroprocesora, który umożliwia ładowanie w trybie „inteligentnym” oraz co ważne posiada funkcję rozruchu awaryjnego. Po osiągnięciu wymaganego napięcia następuje automatyczne wyłączenie ładowania. Bateria podczas ładowania podlega samoczynnej regeneracji. Awaryjne uruchomienie pojazdu tylko do akumulatorów ołowiowych. Prostownik posiada dodatkowe gniazdo zasilające 12V dc.

Prostownik inwertorowy PROLINE 46833

Model 46830 naładuje akumulatory o napięciu 12V i pojemnościach od 2 do 60Ah prądem ładowania 2A lub 1A. Dotyczy to baterii praktycznie każdego typu. Prostownik ten nadaje się do ładowania akumulatorów ołowiowych, żelowych, bezobsługowych,  wapniowych oraz akumulatorów  głębokiego rozładowania typu EFB, AGM, w które są np. wyposażone pojazdy z systemem start-stop.  

Prostownik Proline Model 46830

Model 46831 to idealny sposób na wyczerpane jesienią i zimą akumulatory o napięciu 12V i pojemnościach od 2-120Ah. Z prądem ładowania 3,5A lub 1A tak jak poprzednio wspomniany model obsługuje praktycznie wszystkie typy akumulatorów dostępnych na rynku z litowymi włącznie.

prostownik Proline model 46831

Model 46832 pomoże przetrwać trudny czas akumulatorom o napięciu 12V z prądem ładowania 7.0A oraz 24V prądem ładowania 3.5Ao pojemościach od 2Ah do 120Ah. Dodatkowo aparat ten ma funkcję prostego zasilania innych urządzeń prądem o napięciu 13,6V i 5A .

Prostownik Proline model 46832

reklama prasowa prostowniki proline

Możliwość komentowania została wyłączona.