Home / Części / Schaeffler Automotive Aftermarket wprowadza nowy wzór opakowań swoich produktów

Schaeffler Automotive Aftermarket wprowadza nowy wzór opakowań swoich produktów

Atrakcyjny wygląd odkreślający standardy wysokiej jakości

Przejrzysta szata graficzna, wysokiej jakości zdjęcia produktów i przemyślane rozmieszczenie marek – to cechy nowych opakowań, w których Schaeffler Automotive Aftermarket dostarcza na cały świat swoje części zamienne i zestawy naprawcze.

Nowy układ graficzny to połączenie nowoczesności i sprawdzonych rozwiązań. Aby podkreślić wysoką jakość dostarczanych produktów, na opakowaniach umieszczone są wysokiej jakości realistyczne zdjęcia produktów lub zestawów naprawczych. Nowością jest pojawienie się na pudełkach marki parasolowej – Schaeffler, która została wyeksponowana i usytuowana nad zdjęciami produktów.

Na każdym opakowaniu znajduje się pasek, ułatwiający dystrybutorom oraz mechanikom szybką identyfikację danej marki produktowej. Żółty pasek oznacza markę LuK, zielony – markę INA, natomiast czerwony – FAG. Ponadto, nazwę produktu opisano w dziesięciu językach.

„Wysoka jakość w każdym szczególe – od sprzęgła po wszystkie niezbędne śrubki znajdujące się w wielu naszych zestawach. Dokładnie ten wysoki standard jakości wyraża nasz nowy wzór opakowań”- podkreśla Rouven Daniel, Dyrektor marketingu i komunikacji w Schaeffler Automotive Aftermatket. „Ponadto, od 1 stycznia 2018 poprzez utworzenie nowej samodzielnej dywizji, nasza organizacja Automotive Aftermarket zbliżyła się do Grupy Schaeffler. Teraz nasza marka parasolowa – Schaeffler, będzie wzmacniana poprzez zestawienie jej z dobrze znanymi markami produktowymi. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby nasze marki produktowe oraz kojarzone z nimi cechy były nadal rozpoznawalne wśród mechaników i dystrybutorów”.

Zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju „Odpowiedzialność za jutro”, Schaeffler stawia na właściwy dobór materiałów i produkcję nowych opakowań dbając o wysokie standardy ochrony środowiska. Dzięki temu wszystkie nowe opakowania są łatwe do utylizacji i recyklingu.

Aby uzyskać więcej informacji o produktach Schaeffler Automotive Aftermarket, zachęcamy do odwiedzenia portalu REPXPERT (www.repxpert.pl). Zapraszamy również do spotkania na targach Automechanika we Frankfurcie, które odbędą się od 11 do 15 września 2018 r. Można nas znaleźć w Forum Messe Frankfurt, na stoisku A01 – więcej informacji tutaj: www.schaeffler.com/en/automechanika.

Dodaj komentarz