Home / Nowości produktowe / Delphi Product & Service Solutions wprowadza do oferty linię nowych turbosprężarek.

Delphi Product & Service Solutions wprowadza do oferty linię nowych turbosprężarek.

Skonstruowane zgodnie z najwyższymi standardami OE, nowe turbosprężarki Delphi oferują warsztatom ekonomiczny i wysokiej jakości produkt stanowiący alternatywę dla części OE.

Delphi Product & Service Solutions wprowadza do oferty linię nowych turbosprężarek, które zapewnią warsztatom i technikom rozwój ich działalności i konkurencyjności na rynku, na którym nieustannie wzrasta liczba samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych wyposażonych w turbosprężarki.

Coraz większa liczba silników benzynowych oraz prawie wszystkie silniki Diesla są wyposażane w turbosprężarki, dzięki czemu pojazdy mogą być wyposażone w mniejsze, bardziej wydajne i bardziej ekologiczne silniki bez wpływu na ich osiągi.  Aby zapewnić, że najwyższe parametry i trwałość zostały osiągnięte, wszystkie turbosprężarki Delphi zostały zaprojektowane i skonstruowane zgodnie z wysokimi standardami produkcji na pierwszy montaż (OE). Ponadto każda turbosprężarka przechodzi kompleksowe testy oraz proces kalibracji.

Szacuje się, że światowy rynek pojazdów użytkowych wyposażonych w turbosprężarki ma wzrosnąć do 2020 roku  o 108%. Ta tendencja odzwierciedla zdolność turbosprężarek do poprawy efektywności cieplnej oraz mocy silnika wraz z poprawą jego wydajności i ekonomiczności. “Światowy popyt na turbosprężarki szybko rośnie. Istnieje ku temu kilka kluczowych czynników takich jak zaostrzenie norm emisji spalin, poprawione parametry paliw oraz rosnąca popularność układów bezpośredniego wtrysku benzyny i oleju napędowego.” – powiedział Chad Smith, Vice Prezydent Delphi Product & Service Solutions, EMEA. “Stosowanie turbosprężarki w pojazdach z silnikami diesla jest na wysokim poziomie już od wielu lat, dodatkowo tendencja downsizingu zwiększa popyt na modele z turbodoładowaniem w silnikach benzynowych. Każda z tych okoliczności ma znaczący wpływ na zwiększenie potencjalnych operacji naprawczych dla specjalistów na rynku części zamiennych.”

Nowa oferta Delphi na aftermarket obejmuje turbosprężarki z zaworem obejściowym (wastegate) i turbosprężarki o zmiennej geometrii, pokrywając szeroką gamę aplikacji europejskich i azjatyckich. Turbosprężarki Delphi oferowane na rynek części zamiennych, skonstruowane zgodnie ze standardami OE,  o sprawdzonej wydajności, niezawodności i trwałości, gwarantują warsztatom ekonomiczny i wysokiej jakości produkt stanowiący alternatywę dla części OE.  Każda turbosprężarka poddawana jest dokładnemu procesowi testowania i kalibracji, który obejmuje dynamiczne wyważanie zespołu wału oraz testowanie i kalibrację układu regulacji ciśnienia. Każdy produkt ma standardowo 24-miesięczną gwarancję bez limitu przebiegu i dołączony w opakowaniu zestaw montażowy.

„Zastanawialiśmy się również nad tym, jak sprawić, aby  warsztat w prosty sposób był w stanie zamówić i zainstalować nasze turbosprężarki „, mówi Smith. „Aby zapewnić szybki i bezbłędny montaż każdy produkt jest dostarczany wraz z zestawem montażowym w skład którego wchodzą uszczelki i zbiornik oleju.  Dodatkowo aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich trudnych zagadnień zespół Delphi Product Service & Solutions oferuje szkolenia przeprowadzane online lub w Centrum Szkoleniowym Delphi, a także wsparcie techniczne. Nasze elektroniczne narzędzie diagnostyczne pozwala na sprawdzenie wydajności sprężarki zaraz po jej zamontowaniu.”

Informacje jak dopasować i dokonać wymiany turbosprężarki, poznać najczęstsze przyczyny awarii, sposoby rozwiązywania problemów oraz przydatne wskazówki dostępne są na stronie  www.delphiautoparts.com/pl.

Dodaj komentarz