Home / Warsztat / Serwis oponiarski / KENDA Europe prezentuje najnowsze osiągnięcia na targach oponiarskich Tire Cologne 2024
opony KENDA

KENDA Europe prezentuje najnowsze osiągnięcia na targach oponiarskich Tire Cologne 2024

KENDA Europe wykorzysta targi Tire Cologne 2024, aby pokazać, jak silny rozwój produktów i biznesu wyniósł firmę na nowy poziom z korzyścią dla jej europejskiej bazy klientów.

Prawdopodobnie największa wystawa w europejskim przemyśle oponiarskim, Tire Cologne to międzynarodowa platforma dla najnowszych osiągnięć i trendów w branży.

Ze szczególnym naciskiem na opony samochodowe, stoisko KENDA Europe będzie obejmowało nowe opony letnie i zimowe do kompaktowych i średniej wielkości SUV-ów, wprowadzenie nowej opony całorocznej do samochodów dostawczych oraz całoroczne rozszerzenie serii KENDA Klever, które zapewnia pojazdom 4×4 jeszcze lepsze prowadzenie w terenie.

Oprócz nowości, na stoisku znajdą się również klasyczne opony KENDA PCR, SUV, 4×4, Sporty i CVR.

5 czerwca o godz. 17.30 , odbędzie się konferencja prasowa podczas której, Prezes KENDA Global, Jimmy Yangujawni przekaże informacje na temat działalności motoryzacyjnej KENDA i ogłosi kolejne kroki na drodze do rozwoju w Europie.

Na wystawie pojawią się również sponsorowani przez KENDA Europe mistrzowie jazdy driftem: Hunter Taylor i jej mąż Fredric Aasbø – który jest trzykrotnym mistrzem Formuły Drift. Obaje już drugi rok współpracują z KENDA i ścigają się na oponach KR20A Vezda UHP.

Cały zespół KENDA z niecierpliwością czeka na spotkanie z obecnymi i potencjalnymi klientami, partnerami i współpracownikami z branży oponiarskiej – i nadrobienie zaległości w rozwoju całego sektora. Jako silna, ambitna firma posiadamy rosnące i zróżnicowane portfolio produktów. Centralnym elementem naszego europejskiego rozwoju jest Centrum Techniczne KENDA Europe (KETC), w którym opracowano i przetestowano niektóre z nowych opon. Nowe modele reprezentują najnowszą generację produktów firmy Kenda, zaprojektowanych z myślą o pewnym prowadzeniu w każdych warunkach i z nastawieniem na bezpieczeństwo. Wspierają one nasze ambicje, aby jakość KENDA była dostępna w Europie dzięki pełnej ofercie dostosowanej do europejskich warunków i preferencji.

– mówi Henno Plaggenborg, dyrektor działu motoryzacyjnego w KENDA Europe.

Aby pokazać szeroką gamę produktów KENDA Europe, wykraczającą także poza działalność motoryzacyjną, odwiedzający będą mogli zapoznać się z wybranymi oponami rowerowymi i specjalnymi.

KENDA Europe można odwiedzić w hali 06.1 na stoisku n. D-040-E-041 w dniach 4-6 czerwca w Messe Cologne w Niemczech.

Firma KENDA została założona na Tajwanie w 1962 roku i od tego czasu stała się jednym z wiodących producentów opon na świecie, zatrudniającym ponad 12 000 pracowników, posiadającym 10 fabryk opon, 6 fabryk kół, 3 centra techniczne oraz globalną sieć zakładów operacyjnych i dystrybucyjnych w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie.


Możliwość komentowania została wyłączona.