Home / Warsztat / Myjka wysokociśnieniowa – nic lepiej nie umyje auta z jesiennego kurzu i błota!

Myjka wysokociśnieniowa – nic lepiej nie umyje auta z jesiennego kurzu i błota!

Jeśli masz dość częstego jeżdżenia do myjni czy ręcznego szorowania auta z jesiennego kurzu i błota, myjki wysokociśnieniowe AQT Bosch to produkt właśnie dla Ciebie. Dzięki nim oszczędzisz czas i pieniądze. To jednorazowa inwestycja, która wielokrotnie będzie Twoim wsparciem w czyszczeniu auta, ale nie tylko! Myjki znajdą także wiele innych zastosowań w porządkach w ogrodzie i na tarasie.

Myjką wysokociśnieniową umyjesz nie tylko auto, ale również kostkę brukową czy elewację budynku. Przewaga myjki nad zwykłym szlauchem ogrodowym jest taka, że to urządzenie nie tylko opłucze Twoje auto wodą , ale umyje je pod wysokim ciśnieniem.


Jaką myjkę wybrać?

Wybór modelu myjki zależy przede wszystkim od tego, jak często i do jakich prac planujesz ją używać. Na tej podstawie wybierzemy optymalną moc urządzenia. Wyższa moc przekłada się na wysokie ciśnienie wody, co znacznie ułatwia czyszczenie dużych i mocno zabrudzonych powierzchni. Myjki wysokociśnieniowe Bosch AQT oferują zakres od 1300 W do 2100 W, odzwierciedlając wartość natężenia przepływu wody: od 330 l/h do 450 l/h.

aqt45-14x-1Jeżeli myślisz o myjce, która szybko opłucze Twoje auto, a przy tym znajdzie szereg innych zastosowań wokół domu, wybierz największą i najmocniejszą myjkę Bosch – AQT 45-14X. Ten model umyje nie tylko auto, ale także kostkę brukową, elewację domu, drzwi garażowe, meble ogrodowe, taras czy ogrodzenie. Wydajny silnik o mocy 2100 W oraz specjalnie skonstruowane dysze przyczyniają się do szybkich i imponujących wyników czyszczenia. Zintegrowany bęben na wąż i schowek na osprzęt zwiększają komfort obsługi, a duże kółka, przystosowane do jazdy w terenie i drążek teleskopowy ułatwiają manewrowanie myjką. Sugerowana cena sprzedaży brutto tego modelu:  1499 zł.

Jeśli wolisz mniejsze modele i zależy Ci przede wszystkim na myciu auta, polecamy Bosch AQT 35-12. z zestawem do mycia samochodów. Sugerowana cena sprzedaży brutto tego modelu to 729 zł. W skład zestawu wchodzą: dysza wysokociśnieniowa do pracy z środkiem myjącym (pianownica), dysza 90°, szczotka do mycia, wąż przedłużający 6 m, ściereczka z mikrofazy do myjek wysokociśnieniowych. Moc 1500 W, pięciometrowy wąż wysokociśnieniowy i przewód sieciowy o tej samej długości zagwarantują komfort pracy w każdych warunkach, a myjka nie będzie dla Ciebie ciężarem, waży bowiem zaledwie 5,53 kg.

Jeśli rzadko myjesz auto, a poziom zabrudzeń, z którym masz do czynienia to tylko miejski kurz, rozważ najmniejszą i najlżejszą myjkę Bosch AQT 33 -11 z zestawem do mycia samochodów. To najbardziej kompaktowy model. Waży zaledwie 3,8 kg, a jej moc to 1300 W. Z podstawowym czyszczeniem doskonale sobie poradzi, a jej sugerowana cena sprzedaży brutto  to 409 zł.

Jeśli nadal nie jesteś pewien jaka myjkę wybrać, firma Bosch przygotowała dla Ciebie specjalny poradnik, w którym odpowiadając na kilka prostych pytań z łatwością dobierzesz myjkę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od roku 1992 i jest reprezentowana przez
3 spółki: Robert Bosch Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o. oraz BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Bosch prowadzi w Polsce działalność
w 4 lokalizacjach: Warszawie (siedziby spółek), Wrocławiu, Łodzi i Rzeszowie (fabryki). W 2014 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót w wysokości 2,6 mld złotych i zatrudniała ok. 1000 pracowników. Od roku 2014 Bosch corocznie otrzymuje wyróżnienie TOP Employers Polska dla najlepszych pracodawców w kraju.

 

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 375 000 pracowników na całym świecie (wg danych na 31 grudnia 2015). Według wstępnych danych, spółka wygenerowała w 2015 roku obrót w wysokości ponad 70 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, and Energy and Building Technology. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz około 440 spółek zależnych i regionalnych w 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów
i partnerów serwisowych, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Rozwój, produkcja oraz sieć sprzedaży na całym świecie stanowią podstawę dalszego wzrostu przedsiębiorstwa. W roku 2015 Bosch zgłosił ok. 5 400 patentów. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego
w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”.

 

Dodaj komentarz