Home / Części / MyValeoParts – najszybszy dobór właściwej części Valeo

MyValeoParts – najszybszy dobór właściwej części Valeo

Dzisiejszy mechanik korzysta już nie tylko z zestawu kluczy i testera diagnostycznego, ale także ze smartfona. Właśnie z myślą o takich profesjonalistach Valeo udostępniło aplikację mobilną MyValeoParts.

 

Łatwy dostęp do informacji oraz szybkość i pewność dobrego wyboru mają kluczowy wpływ na konkurencyjność warsztatu. Mechanicy korzystający z ogromnej kompetencji technicznej Valeo, jako wiodącego dostawcy na pierwszy montaż, otrzymali teraz nowe narzędzie w postaci aplikacji mobilnej, która ułatwi im pracę dzięki następującym funkcjom:

  • Wyszukiwarka produktów po numerze katalogowym Valeo, konkurencyjnego producenta lub OE, a także rozpoznająca skrótowe kody Valeo
  • Wyszukiwarka produktów na podstawie marki/modelu/silnika lub numeru VIN pojazdu klienta
  • Wyszukiwarka najbliższego wsparcia Valeo w postaci danych kontaktowych do najbliższego biura Valeo Service
  • Czytnik najnowszych wiadomości ze świata Valeo

 

Użytkownik ma do wyboru aż 14 wersji językowych, w tym polską. Wyniki wyszukiwania odpowiedniego produktu Valeo są wzbogacone o szczegółowe instrukcje montażu (wraz z materiałem ilustracyjnym) oraz listy zastosowań w pojazdach. Zawartość aplikacji będzie aktualizowana w cyklu kwartalnym.

Aplikację MyValeoParts można pobrać bezpłatnie na urządzenia mobilne, działające pod kontrolą systemów operacyjnych iOS i Android.

Dodaj komentarz