Home / News / Najładniejszy klasyk został wybrany

Najładniejszy klasyk został wybrany

Byliśmy obecni z marką Glasurit na pikniku Autotrade Classic Car & Grill. Impreza jak co roku zgromadziła miłośników drogich samochodów i fanów oldtimerów. Jedną z atrakcji wydarzenia było stoisko z naszymi produktami, gdzie również odbywał się pokaz mistrza lakierniczego oraz prezentacja odrestaurowanego modelu Mercedes – Benz.

Autoryzowany serwis samochodów marki Mercedes – Benz, firma Autotrade znajduje się
w podwarszawskich Markach. Tam organizowana jest coroczna impreza, która ściąga miłośników samochodów marki premium, ale także jest okazją do pokazania zabytkowych perełek. I to właśnie oni, właściciele klasyków mają okazję opowiedzieć publicznie o swojej pasji, zaprezentować historię związaną z zakupem samochodu, czy szczegółach renowacji. Organizatorzy zaprosili nas wspólnie z firmą Inter Chem, dzięki czemu mieliśmy okazję zaprezentować odrestaurowany model samochodu marki Mercedes-Benz według koncepcji Glasurit Classic Car Colors, która pozwala dobrać idealny kolor, wierne odwzorowanie oryginału.

Na miejscu również był obecny Marek Wudarski, Mistrz Lakierniczy, który swoją wiedzą dzielił się z uczestnikami wydarzenia. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz przygotowania powłoki samochodowej, w jego wykonaniu.

Tego typu wydarzenie szczególnie przyciąga posiadaczy oldtimerów, którzy mogą nie tylko pochwalić się swoim samochodem, efektem wieloletniej pracy przy modernizacji, ale również wziąć udział w konkursach.

Eksperci Glasuritu i Inter Chemu oceniali zgłoszone do konkursu „na najlepsza powłokę lakierniczą” auta pod kątem: połysku, wychmurzenia, koloru, grubości i przyczepności.

Jury jednogłośnie oceniło, że Mercedes – Benz model 190 SL z 1955 roku powinien otrzymać nagrodę główną. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich i nie wymagane są wcześniejsze zapisy.

Glasurit, marka premium jednej z wiodących na świecie firm chemicznych – BASF. Posiadamy największą na świecie bazę kolorów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym: narzędzia identyfikacji kolorów, usługi consultingowe oraz szkolenia specjalistyczne dla naszych Klientów.

Produkty Glasurit to profesjonalne rozwiązania i pierwszorzędna jakość. Połączenie tych dwóch czynników sukcesu spowodowało, że Glasurit jest wiodącą marką w sektorze renowacji pojazdów osobowych i użytkowych.

Kwestię ochrony środowiska są dla nas priorytetem dlatego działamy według zasady:  Zrównoważone rozwiązania, zapewniające zrównoważony sukces!

www.glasurit.com/pl

www.facebook.com/glasurit.Poland

Możliwość komentowania została wyłączona.