Home / Części / Nowe świece irydowe DENSO dla samochodów i motocykli

Nowe świece irydowe DENSO dla samochodów i motocykli

DENSO rozszerzyło ofertę świec zapłonowych o 7 nowych numerów katalogowych, które mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Volkswagen, Honda, Toyota, Daihatsu i Porsche.

Wprowadzenie nowych świec zapłonowych umacnia pozycję DENSO w czołówce firm działających na rynku wtórnym. Siedem nowych numerów katalogowych ma szeroki zakres zastosowań, m.in. w pojazdach marek Volkswagen, Honda, Toyota, Daihatsu i Porsche. Poniżej nowe numery katalogowe świec zapłonowych DENSO wraz z ich zastosowaniami:

tabela-1-nowe-swiece-zaplonowe-iridium-denso_samochody

Oferta świec zapłonowych DENSO obejmuje również świece zapłonowe do motocykli. W ramach rozszerzenia programu DENSO wprowadziło trzy nowe świece, które mają szeroki zakres zastosowań, m.in. w motocyklach marek Honda, Kawasaki, Yamaha, Aprilia i Piaggio. Poniżej nowe numery katalogowe świec zapłonowych DENSO do motocykli wraz z ich zastosowaniami:

tabela-2-nowe-swiece-zaplonowe-iridium-denso_motocykle

Gilbert Couvert, Product Manager w DENSO Europe B.V. Business Unit Aftermarket podkreśla: „DENSO zawsze było pionierem w dziedzinie motoryzacji i jesteśmy bardzo dumni z naszej reputacji. Nasza uzupełniona linia świec zapłonowych obejmuje jeszcze szerszą listę zastosowań – zarówno w samochodach, jak i w motocyklach. Oferujemy klientom lepszą wydajność w niższej cenie”.

DENSO jest wiodącym pionierem w dziedzinie techniki motoryzacyjnej. Opracowaliśmy wiele nowatorskich rozwiązań jako pierwsza firma na świecie. Linia świec zapłonowych DENSO jest dobrym przykładem naszych licznych innowacji: wprowadziliśmy na rynek pierwsze świece irydowe z najmniejszą średnicą elektrody środkowej (0,4 mm) i opatentowaną technologią spawania laserowego 360°, jak również pierwsze świece Super Ignition Plug (SIP) ze wspawanym walcem w elektrodę masy.

 

Dodaj komentarz