Home / Slider / SACHS ROADSHOW 2016 – „POCZUJ MOC WIEDZY I SIŁĘ PRAKTYKI”

SACHS ROADSHOW 2016 – „POCZUJ MOC WIEDZY I SIŁĘ PRAKTYKI”

ZF Services rusza z czwartą edycją akcji Sachs Roadshow 2016. Pod hasłem „Poczuj moc wiedzy i siłę praktyki” eksperci ZF Services przekażą specjalistyczną wiedzę, praktyczne umiejętności oraz zapewnią wyjątkowe wyścigowe emocje dla ponad 800 pracowników branży warsztatowej. W programie spotkań znajdzie się również prezentacja nowego konceptu warsztatów partnerskich ZF Services [pro]Tech, który zadebiutuje w Polsce w drugiej połowie roku.

Sachs Roadshow 2016 to akcja szkoleniowa skierowana do warsztatów pojazdów osobowych i ciężarowych, które zaopatrują się w oryginalne części firmy ZF. Tegoroczne edycja odbędzie się w połowie czerwca, w dniach: 7-10 oraz 14-17, na torze Jastrząb w Szydłowcu koło Radomia.

Moc wiedzy i siła praktyki

Program spotkań został ułożony w taki sposób, by przekazać pracownikom branży warsztatowej szereg informacji i porad praktycznych, które będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Przykładem takiego praktycznego wsparcia są szkolenia techniczne ZF Services, kładące w tym roku duży nacisk na temat budowy kół dwumasowych i sprzęgieł. Podczas prowadzonych przez ekspertów ZF Services zajęć, uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat produktów oraz przejdą przez praktyczne zadania warsztatowe. W szkoleniach wykorzystane zostaną przykłady układów przeniesienia napędu stosowane w pojazdach grupy VW. Drugi blok szkoleniowy skierowany będzie do mechaników pracujących z pojazdami użytkowymi. W trakcie szkoleń podjęte zostaną tematy trzech sprzęgieł dwutarczowych (ich typów i właściwej regulacji) oraz sprzęgła typu X-Tend z systemem samoregulacji produkowanych przez koncern ZF.

Nowy koncept ZF Services [pro]Tech

W trakcie całodniowych spotkań Sachs Roadshow 2016 zaprezentowany zostanie również nowy koncept warsztatów partnerSACHS ROADSHOW 2016 – „POCZUJ MOC WIEDZY I SIŁĘ PRAKTYKI” skich ZF Services [pro]Tech, które pojawią się w Polsce w czwartym kwartale br. Głównym założeniem programu jest utworzenie nowoczesnej platformy komunikacyjnej pomiędzy producentem części ZF Services, dystrybutorami oraz warsztatami, które zyskają dostęp do zupełnie nowych działów z zakresu porad technicznych, materiałów oraz platformy szkoleniowej. Programy szkoleniowe ZF Services [pro] Tech są tak konstruowane, aby w jak najlepszy sposób przekazywać uczestnikom wiedzę praktyczną. Jak pokazują wyniki, koncepcja ta jest bardzo dobrze odbierana przez pracowników branży motoryzacyjnej, czego potwierdzeniem jest 12 000 przeszkolonych mechaników w 2015 roku

Wyścigowe emocje ZF

Race Engineering zabierze uczestników Sachs Roadshow 2016 w świat sportów motorowych. Eksperci najbardziej zaawansowanego działu koncernu ZF będą obecni podczas wszystkich dni akcji i przekażą szczegółowe informacje na temat produktów skierowanych do różnych odmian wyścigów. Na przygotowanej Stacji Motosport uczestnicy zasiądą za kierownicą specjalnie przygotowanych samochodów w specyfikacji wyścigowej – Volkswagen Scirocco R – Cup o mocy 290 KM. Pod koniec każdego dnia, 30 najlepszych zawodników walczyć będzie o pierwsze miejsce podium z atrakcyjnymi nagrodami. Oprócz samodzielnego prowadzenia wyścigowych maszyn, na gości spotkań Sachs Roadshow 2016, czekać będą przejazdy wyczynowymi wersjami samochodów marki Porsche 997 GTS i GT3 o mocy 408 i 500 KM. Na trzeciej stacji uczestnicy zasiądą w fotelach pasażera, by doświadczyć wyścigowych emocji i przekonają się jak jeżdżą czołowi zawodnicy serii Porsche Carrera Cup.

Jak wziąć udział?

Zaproszenia na Sachs Roadshow 2016 otrzyma 800 pracowników warsztatów. Ostateczne warunki otrzymania zaproszenia ustalają dystrybutorzy biorący udział w akcji i dysponujący określoną liczbą zaproszeń: : Inter Cars, Inter-Team, Auto Partner, Gordon, AD Polska, Hart, Martex i Motorol. Podstawowymi kryteriami udziału w Sachs Roadshow 2016 jest zakup przez dany warsztat, w okresie od 15 lutego do 15 maja 2016 roku, części marek: Sachs, Lemförder oraz ZF Parts, o wartości minimalnej wynoszącej, w zależności od wielkości warsztatu: w przypadku warsztatów osobowych od 2 do 6 tysięcy złotych, a warsztatów ciężarowych – od 4 do 12 tysięcy złotych.

Udział w akcji można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl/sachs lub bezpośrednio u dystrybutorów uczestniczących w akcji.

Bieżące informacje na temat Sachs Roadshow 2016 dostępne są na stronie internetowej. Można je również uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub warszawskim biurem ZF pod numerem telefonu: (22) 544 84 75.

Dodaj komentarz