Home / Warsztat / Serwis lakierniczy / Szary podkład gruntujący UV Glasurit 151-170SD

Szary podkład gruntujący UV Glasurit 151-170SD

Doskonały w naprawach małych uszkodzeń: aplikuj jak chcesz i zwiększaj wydajność

 

Naprawa małych i średnich uszkodzeń elementów takich jak zderzaki jest teraz jednym z częstszych zadań lakierni. Dlatego zyskowna praca w tym segmencie jest dla warsztatów ważna. Glasurit, marka premium należąca do BASF, wspiera warsztaty, stale tworząc produkty przyspieszające proces, łatwe i wszechstronne w zastosowaniu. Szary podkład gruntujący UV Glasurit 151-170SD  to sprawdzony i znany już lakiernikom produkt, a opakowanie w aerozolu pozwala wykonywać szczególnie małe naprawy jeszcze bardziej wydajnie.

 

Podkład gruntujący UV w aerozolu jest gotowy do aplikacji i zawsze pod ręką, kiedy trzeba przygotować podłoże do nałożenia lakieru. Dzięki temu lakiernik może pracować w sposób bardziej elastyczny, a produkt pozwala oszczędzać czas, ponieważ nie trzeba szykować mieszanki ani czyścić pistoletu.

Podkład gruntujący UV w aerozolu – oprócz szybkiego i wydajnego procesu – oferuje te same zalety, co podkład gruntujący UV 151-170. Zapewnia dobrą ochronę przed korozją i nadzwyczajną jakość powłoki. Ponieważ przyczepność produktu jest doskonała i na tworzywie, i na metalu, to produkt stanowi doskonałą bazę do napraw małych i średnich uszkodzeń na powierzchniach, które można naświetlać lampą UV-A. Ten rodzaj suszenia jest nad wyraz wydajny i nie powoduje deformacji elementów z tworzyw sztucznych, ponieważ proces przebiega bez wytwarzania wysokiej temperatury.

Szary podkład gruntujący UV Glasurit 151-170SD jest elementem perfekcyjnego procesu lakierowania, stworzonego przez markę Glasurit. Z nowym produktem lakiernie mogą uzyskiwać idealne wyniki z pełną skutecznością i w jeszcze bardziej wydajny sposób.

 

Więcej na: https://www.glasurit.com/pl/news/szary-podklad-gruntujacy-uv-glasurit-151-170sd

Dodaj komentarz