Home / Diagnostyka / TEXA AXONE 5

TEXA AXONE 5

22.09.2017 w pierwszym dniu targów Inter Cars odbyła się światowa premiera najnowszego tabletu warsztatowego TEXA AXONE 5.

AXONE 5  to intuicyjne w użyciu urządzenie diagnostyczne, obsługujące środowiska CAR, BIKE oraz MARINE. AXONE 5 został zaprojektowany zgodnie z filozofią TEXA, która tworzy funkcjonalne i innowacyjne produkty, będące zarazem estetyczne i dopracowane pod względem stylistycznym. Dzięki oprogramowaniu IDC5a PLUS, AXONE 5 jest szybki i niezawodny. Wysoka wydajność, duży ekran i ergonomiczna, wytrzymała i lekka obudowa, stanowią idealne połączenie cech niezwykłego produktu. AXONE 5 dedykowany jest dla użytkowników, którzy poszukują najlepszych rozwiązań diagnostycznych na rynku w postaci ekonomicznie uzasadnionej oferty.

Na uwagę zasługują parametry techniczne urządzenia: czterordzeniowy procesor ARM A9 Cortex® z akceleratorem graficznym, zapewnia imponującą moc obliczeniową i efektywność w zarządzaniu zasobami. Pojemnościowy ekran dotykowy najnowszej generacji o przekątnej 9,7” posiada znakomitą rozdzielczość 2048×1536 pikseli oraz wysoką precyzję w dotyku. Wydajne akumulatory umożliwiają korzystanie ze sprzętu przez cały dzień roboczy (8 godzin typowego użycia). Moduł Bluetooth i Wi-Fi wysokiej wydajności, zapewniają doskonałą jakość łączności w zakresie odbioru i stabilności połączenia.

Dedykowane oprogramowanie IDC5a PLUS,  jest poszerzoną wersją oprogramowania IDC5, opracowaną specjalnie dla AXONE 5, w celu zapewnienia płynności użytkowania, intuicyjnego korzystania z zasobów i maksymalnej szybkości pracy. AXONE 5 oparty jest na działaniu środowiska operacyjnego Android, powszechnie znanego z łatwości obsługi. Połączenie AXONE 5 i IDC5a PLUS gwarantuje najlepsze pokrycie diagnostyczne dostępnych na rynku marek i modeli pojazdów dla środowiska CAR, BIKE oraz MARINE. Daje mechanikom dostęp do pełnego wsparcia procesu naprawy i obszernej bazy danych technicznych i najbardziej zaawansowanych funkcji diagnostycznych, dzięki ciągłemu rozwojowi oferty TEXA APP.

AXONE 5 współpracuje z interfejsami pojazdu: Navigator NANO S, TXTs, TXBe, oraz z TPS KEY, jak również z urządzeniami pomiarowymi TWINPROBE i UNIPROBE.

 

Specyfikacja techniczna AXONE 5

 

– Procesor Quadcore ARM Cortex A9 z akceleratorem graficznym 2D/3D

– Pamięć RAM 2GB

– Dysk twardy SSD 64GB

– System Operacyjny Android Marshmallow 6.0.1

– Przyciski funkcyjne ON/OFF i RESET

– Wyświetlacz 9,7“ rozdzielczość 2048×1536 pikseli

– Głośnik

– Akcelerometr i żyroskop 3-osiowy

– Kompas 3-osiowy

– Moduł Wi-Fi dual band

– Moduł Bluetooth

– Kamera 5 megapikseli, autofocus z flash LED

– Czas pracy baterii ok. 8 godzin, dla typowego użycia

– Zewnętrzne złącze zasilania, ładowarka

– Złącze USB

 

www.texa.com

Dodaj komentarz