Home / Nowości produktowe / 2K® P190-6570 HS PLUS CLEARCOAT / LAKIER BEZBARWNY

2K® P190-6570 HS PLUS CLEARCOAT / LAKIER BEZBARWNY

Niezwykła łatwość stosowania.

W NEXA AUTOCOLOR® z pasją tworzymy i rozwijamy produkty do napraw i poprawek, dzięki którym nasi partnerzy realizują procesy w sposób zoptymalizowany, z gwarancją wysokiej jakości. Nasz najnowszy lakier bezbarwny – 2K P190- 6579 HS Plus Clearcoat – to korzyść dla warsztatu
blacharsko-lakierniczego w postaci łatwiejszego nakładania oraz zadowolenie klienta z każdej naprawy.

Łatwość stosowania

Lakier bezbarwny 2K P190- 6570 HS Plus Clearcoat sprzedawany jest wraz ze specjalnym utwardzaczem P210-8645, wymaga mieszania w stosunku 2:1. Dzięki gładkiej konsystencji i nadzwyczajnej odporności na zacieki, nasz lakier jest produktem niezwykle przyjaznym dla użytkownika.

Wysoka twardość po wygrzaniu

Zaledwie po 15 minutach wygrzewania w temperaturze 60˚C lakier 2K P190-6570 HS Plus Clearcoat wykazuje odpowiednią twardość, a polerowanie odbywa się szybko i wygodnie.

Zawsze ten sam rezultat

2K P190-6570 HS Plus Clearcoat to niezwykle wydajny, wszechstronny i elastyczny lakier bezbarwny. Można stosować go do poprawek dowolnej wielkości, używając wielu różnych typów sprzętu i metod nakładania.

Proponujemy Państwu rozwój  wraz z marką Nexa Autocolor i zaręczamy, że mogą Państwo zaufać recepturze naszego nowego lakieru bezbarwnego, którego niezwykle proste zastosowanie gwarantuje Państwu niezmiennie zadowalające wyniki.

www.nexaautocolor.com

Dodaj komentarz