Home / Nowości produktowe / D8131 NOWY LAKIER BEZBARWNY UHS 2:1

D8131 NOWY LAKIER BEZBARWNY UHS 2:1

Łatwiejsze stosowanie do każdego rodzaju naprawy.

PPG przedstawia lakier bezbarwny DELTRON® D8131 2:1 UHS, dzięki któremu warsztaty blacharsko-lakiernicze oraz lakiernicy jeszcze łatwiej osiągną wysoką jakość wykończenia każdej naprawy.
Przezroczysty jak woda lakier bezbarwny D8131 przeznaczony jest do nakładania na bazę wodną ENVIROBASE ® High Performance i do użytku z jednym specjalnie dobranym do niego utwardzaczem – D8254.

Tego typu system przekłada się na krótszy czas przygotowania, ponieważ składniki bardzo łatwo jest wymieszać – są to tylko dwa składniki łączone w prostej proporcji 2:1.
Aplikacja odbywa się dużo łatwiej i szybciej dzięki znakomitej rozlewności, odporności na zacieki i właściwościom ułatwiającym polerowanie. Ponieważ D8131 to produkt sprawdzający się z różnymi urządzeniami i metodami aplikacji, lakiernicy zyskują szerszy wachlarz pracy.
Dopuszczalny czas użytkowania wynosi 60 minut, produkt jest niezwykle uniwersalny, można go stosować do wszelkiego typu napraw, począwszy od pojedynczych blach aż po całkowite przemalowanie.

Powyższe właściwości sprawiają, że lakier bezbarwny PPG Deltron D8131 2:1 UHS to doskonały produkt, łatwy we wszechstronnym stosowaniu.
Dobra jakość, „Właściwa naprawa za pierwszym razem”, łatwość stosowania i polerowania przekłada się na wyższą produktywność i rentowność.

www.ppgrefinish.com

Dodaj komentarz