Home / Slider / AKCJA „REPXPERT NA TORZE!” – SCHAEFFLER ZAPROSIŁ NAJLEPSZYCH NA TOR TOMASZA KUCHARA!

AKCJA „REPXPERT NA TORZE!” – SCHAEFFLER ZAPROSIŁ NAJLEPSZYCH NA TOR TOMASZA KUCHARA!

Schaeffler REPXPERT – jeden z najpopularniejszych w Polsce portali dla mechaników i warsztatów samochodowych – 01. października ruszył z premierowym, unikalnym Programem „REPXPERT na torze!”. Dzięki temu, już w listopadzie aż 50 użytkowników serwisu miało mieć okazję poczuć prawdziwe emocje na torze „DRIVELAND” Tomasza Kuchara w
Słabomierzu.


Kolejnych 50 uczestników Akcji, którym tym razem nie dopisze szczęście, mogło odebrać jedną z nagród pocieszenia „Mistrzowski Warsztat”, a kolejnych 50 rywalizować w kategorii „Produkt Tygodnia”.

„Chcieliśmy docenić najbardziej aktywnych spośród kilku tysięcy użytkowników portalu REPXPERT.”mówił Konrad Habit, Manager Product Management’u grupy Schaeffler przed rozpoczęciem Akcji.

“Nie spodziewaliśmy się, że Akcja spotka się z tak dużym zainteresowaniem! Zaangażowanie użytkowników portalu przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.” – mówi Joanna Ciszewska, odpowiedzialna za marketing marek grupy Schaeffler w Polsce.

W Akcji wzięło udział ponad 6000 użytkowników portalu, w mediach społecznościowych w związku z Akcją pojawiło się niemalże 2000 komentarzy, udostępnień i reakcji.
Nie chcieliśmy zawieść użytkowników portalu, dlatego podjęliśmy decyzję o podwojeniu „stawki w grze”: do puli nagród głównych dołożyliśmy kolejne 25 miejsc na event na torze „Driveland” Tomasza Kuchara, a ilość nagród „Mistrzowski Warsztat” podwoiliśmy zamiast 50 nagród, można było łącznie wygrać 100 takich pakietów.” – dodaje.
Dzięki październikowej Akcji „piątkę z Kucharem” już w listopadzie przybije 75 użytkowników REPXPERT, kolejnych 100 odbierze jedną z nagród pocieszenia.

Nagrody podczas rywalizacji „Produkt Tygodnia” odebrało łącznie 50 uczestników gry. „To dopiero początek. Jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale na 2020 rok szykujemy kolejną niespodziankę.” zdradza Joanna Ciszewska „Śledźcie nas na Facebook’u i czytajcie uważnie nasze newslettery!”.

REPXPERT to praktyczny portal dla warsztatów samochodowych oferujący wszystko, co potrzebne, by ułatwić życie niezależnego mechanika. Dobór części, informacje o produktach do silnika, zawieszenia czy przeniesienia napędu i szczegółowe wskazówki montażu – wszystko dostępne online, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, lub telefonicznie od poniedziałku do piątku, w tym m.in. bezpłatne telefoniczne wsparcie dla mechaników i nielimitowany dostęp do pomocy ekspertów technicznych!

Więcej informacji o portalu można znaleźć na stronie: www.repxpert.pl

Dodaj komentarz