Home / News / DENSO i Schaeffler łączą siły, by wspólnie poprowadzić webinar techniczny

DENSO i Schaeffler łączą siły, by wspólnie poprowadzić webinar techniczny

Stowarzyszenie dostawców oryginalnego wyposażenia (OESAA) ujawniło szczegóły dotyczące swoich nadchodzących seminariów internetowych, które zostaną poprowadzone przez przedstawicieli firm DENSO i Schaeffler.

Tim Adams, specjalista Schaeffler w dziedzinie układów rozrządu i napędu pomocniczego FEAD, i Richard Groot, specjalista DENSO w zakresie układów klimatyzacji, przedstawią wnikliwe prezentacje online w poniedziałek 18 października o 12:30 i 18:30.

Sesje te zostały stworzone i zaplanowane w taki sposób, by umożliwić mechanikom wykorzystanie przerw i przestojów w pracy na zdobycie wiedzy technicznej dotyczącej konkretnego zagadnienia i zastosowanie jej w warsztacie.

Dla producentów OEM łączenie się i wykorzystywanie swojego doświadczenia OE w celu zapewnienia wsparcia technicznego dla uzupełniających się grup produktów jest naturalne.

System FEAD jest tego dobrym przykładem: korzystamy z know-how DENSO w zakresie alternatorów i układów klimatyzacji, łącząc tę wiedzę z doświadczeniem Schaeffler w zakresie układów napędów pasowych. Tym samym obie firmy pokrywają wszystkie komponenty systemu FEAD.

– powiedział Tim Adams z Schaeffler

Oprócz systemu FEAD, widzowie mogą również spodziewać się nowości w zakresie wolnych kół pasowych alternatora i rozprzęgaczy kół pasowych, tłumików drgań skrętnych oraz sprzęgieł magnetycznych sprężarek klimatyzacji.

Omówione zostaną także zasady działania, tryby awarii i zalecenia dotyczące najlepszych praktyk naprawczych, a także najnowsze osiągnięcia dotyczące zintegrowanych generatorów rozruchowych i ich wpływ na system FEAD.

Sesje zapowiadają się na ciekawe i wnikliwe, dlatego mamy nadzieję, że mechanicy licznie do nas dołączą.

– podsumował Tim Adams.

DENSO jest dumne ze współpracy z Schaeffler przy tej inicjatywie. Obie firmy mają tę samą ambicję, czyli wzmocnienie pozycji profesjonalistów rynku wtórnego i wspieranie ich rozwoju, tak aby mogli bez obaw podejmować się prac serwisowych i naprawczych. Mamy nadzieję, że dzieląc się naszym doświadczeniem w zakresie produktów OE, wspieramy ich działalność.

– dodał Richard Groot

Aby dołączyć do sesji, kliknij w wybraną godzinę: 12:30 lub 18:30.

Dodaj komentarz