Home / Części / DOŻYWOTNIA GWARANCJA OD HELLA !

DOŻYWOTNIA GWARANCJA OD HELLA !

Hella Polska wprowadziła w październiku 2020 roku innowacyjne rozwiązanie w sprzedaży oświetlenia dedykowanego. Cała akcja pod hasłem Dożywotnia Gwarancja od Hella skupia się na promowaniu produktów wysokiej jakości, które to są dostępne na Aftermarkecie dzięki przetransferowaniu wiedzy know how z produkcji na pierwszy montaż. Jest to jeden z istotnych elementów by klienci mieli wybór, ale również pełną świadomość, że wybierając produkt premium wybierają jakość, bezpieczeństwo i komfort. Warto nadmienić, iż firma HELLA jako lider technologiczny w dziedzinie inteligentnej emisji światła, reflektorów halogenowych, ksenonowych oraz LED, spełnia zawsze najwyższe wymagania i standardy jakości. Wiedza technologiczna OE jest w pełni przetransferowana na rynek IAM. HELLA dostarcza swoje produkty na pierwszy montaż do takich marek jak: PORSCHE, MERCEDES BENZ, AUDI, BMW, VW, RENAULT, OPEL, NISSAN, SKODA.

W ramach akcji Dożywotniej Gwarancji każdy kto zakupił produkt, objęty tym programem, po 01.10.2020 uzyskał prawo do bezterminowego okresu gwarancyjnego. Jako dodatkowy benefit całej akcji uwzględniono również sytuację, iż przy sprzedaży pojazdu, który został wyposażony w produkt Hella objęty dożywotnią gwarancją, prawa dożywotniej gwarancji przechodzą na nowego właściciela co pozwala na utrzymanie wartości pojazdu.

Żaden producent w Aftermarkecie / OE nigdy jeszcze nie zaoferował takiej wartości dodanej co sprawia, że Dożywotnia Gwarancja od Hella jest unikalnym rozwiązaniem na tle dotychczasowej praktyki rynkowej. By wyróżnić swoją ofertę Hella wprowadziła dożywotnią gwarancję na produkty wykonane w technologii Halogen i Xenon z segmentu:

Reflektory

Przykład: Nr produktu: 1ZT 009 631-311; INSIGNIA A (G09), 07.08 – 03.17

Lampy tylne

Przykład: Nr produktu: 2TZ 011 978-121; GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2),
08.12 – 11.16

Reflektory przeciwmgłowe

Przykład: Nr produktu: 1N0 009 954-311; GOLF VI (5K1), 10.08 – 0 2.14

Kierunkowskazy

Przykład: Nr produktu: 2BA 964 255-011; TERRANO II (R20), 10.92 – 09.07

W całości oferty jest ponad 1800 produktów, które są dedykowane zarówno do pojazdów osobowych jak i ciężarowych z kierownicą po lewej stronie. Cała akcja jest dedykowana wyłącznie na produkt zakupiony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji dotyczących całej akcji tj. regulamin, film opisujący całą akcję, listę produktów objętych Dożywotnią Gwarancją, formularz zgłoszeniowy czy możliwość weryfikacji produktu online czy jest objęty akcją można znaleźć na stronie: www.hella.pl/dozywotniagwarancja

Dodaj komentarz