Home / Nowości produktowe / Glasurit wprowadza następną generację lakierów bezbarwnych

Glasurit wprowadza następną generację lakierów bezbarwnych

Glasurit wprowadza zupełnie nową generację lakierów bezbarwnych, dającą klientom przewagę nad konkurencją. Zaledwie dwie innowacyjne klasy nowych produktów i usług dopasowują się do każdego modelu biznesowego. Najbardziej zaawansowana jest Klasa Ara, oferująca wyjątkowe rozwiązania w zakresie zrównoważonych i wysoce wydajnych napraw, w tym wyjątkową szybkość procesu i doskonałe wyniki pracy. Natomiast Klasa Pro spodoba się Klientom stawiającym na sprawdzoną jakość i wydajność.

Zrównoważony rozwój stał się bardzo silnym trendem w społeczeństwie, a marka Glasurit dostrzegła zwiększone zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania w branży napraw. Produkty Glasurit ecoBalance, wprowadzone w 2018 roku, były pierwszymi tego rodzaju materiałami lakierniczymi spełniającymi tę potrzebę.

Jednocześnie Klienci wciąż skupiają się na rozwiązaniach cechujących się wysoką wydajnością. Teraz marka Glasurit wyznacza nowy poziom, stając się pierwszym dostawcą na rynku oferującym unikalny zestaw rozwiązań, który w materiałach Klasy Ara łączy zarówno skuteczność jak ieko-wydajność.

Klasa Pro służy Klientom zorientowanym na wydajność. Będą oni korzystać z różnorodnych rozwiązań dopasowanych do ich oczekiwań.

Klasa Ara oraz Klasa Pro dają Klientom zupełnie nową przewagę nad konkurencją i przygotowują ich na przyszłość.

Wszyscy w marce Glasurit jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi wprowadzamy na rynek wysoce innowacyjną i zrównoważoną linię lakierów bezbarwnych. Naszym celem zawsze było dostarczanie naszym Klientom rozwiązań, których podstawą jest efektywność i innowacyjność.

Zespół Glasurit Polska

                                                                                                                             

Dodaj komentarz