Home / Zarządzanie / Nie czekaj i już teraz przygotuj się do sezonu

Nie czekaj i już teraz przygotuj się do sezonu

Sezon wiosenny tuż, tuż. Z tej okazji Inter Cars przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę, która pozwoli dobrze przygotować się do wytężonych wiosennych prac serwisowych.


Okres przedsezonowy, zwykle nieco „luźniejszy”, pozwala na zajęcie się sprawami, na które zazwyczaj brakuje nam wszystkim czasu. Przegląd parku maszyn jest jednym z takich zajęć. Bardzo ważne, aby w sezonie wszystkie urządzenia były w pełni sprawne i pracowały na najwyższych obrotach. W wielu warsztatach sprzęt ma za sobą wiele lat pracy i jest mocno wyeksploatowany, a ryzyko awarii jest duże. W takiej sytuacji w sukurs właścicielom warsztatów przychodzi Inter Cars.


Inter Cars we współpracy ze swoimi partnerami opracował ofertę, która pozwala bez najmniejszych problemów sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym można wówczas pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie. Dodatkowo dbając o cenny czas klientów firma skróciła procedury i czas obsługi do minimum. Wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars i wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić, a resztę wykona nasza Spółka. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarczy i uruchomi nasz Przedstawiciel Handlowy. Leasing w Inter Cars to przede wszystkim oszczędność czasu, ale nie tylko… Oferta jest bardzo atrakcyjna również pod względem finansowym. Kierując się maksymą, że duży może więcej, wynegocjowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjne warunki.


Prosty przykład: dla urządzeń do wulkanizacji (montażownica i wyważarka) za 10 000 zł netto przy umowie na okres 48 miesięcy rata leasingowa, wraz z ubezpieczeniem, wyniesie jedynie około 180 zł netto miesięcznie. A więc (uśredniając rynkowe ceny usług wulkanizatorów za wymianę opon do około 60-70 zł) – urządzenie zarabia na ratę obsługując jedynie trzech klientów!


Kolejnym ważnym czynnikiem wyróżniającym ofertę Inter Cars jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty tak, aby w sezonie można było płacić wyższą ratę, a poza sezonem niższą. Wyższe kwoty wykupu dzielone są zawsze na mniejsze kwoty płatne miesięcznie. Ta opcja jest szczególnie wygodna, ponieważ klienci na koniec umowy nie muszą płacić jednorazowo całego wykupu.


Zainteresowanych szczegółami oferty prosimy o kontakt z opiekunami Inter Cars na terenie całego kraju lub pod adresem mailowym: IC.LEASING@INTERCARS.EU

Dodaj komentarz