Home / Części / Nowa współpraca KYB i ŠKODY

Nowa współpraca KYB i ŠKODY

KYB Corporation został dostawcą amortyzatorów na oryginalne wyposażenie (OE) do nowej ŠKODY SCALA. Jest to pierwsza w historii KYB współpraca w ramach pierwszego montażu z gigantem samochodowym z Czech.

KYB będzie produkować w czeskiej fabryce w Pardubicach przednie i tylne amortyzatory do modelu SCALA, całkowicie nowego, 5-drzwiowego rodzinnego hatchbacka wchodzącego na rynek europejski w tym roku. SCALA jest montowana w fabryce w Mladá Boleslav i już zbiera doskonałe opinie w prasie motoryzacyjnej. Podczas testu drogowego przeprowadzonego przez magazyn AutoExpress ŠKODA SCALA „w imponujący sposób prowadziła się na większości nawierzchni”.

ŠKODA dołącza do długiej listy światowych producentów pojazdów, którzy zaufali KYB jako dostawcy amortyzatorów na pierwszy montaż do nowych samochodów, wśród których jest wiele marek należących do Grupy Volkswagen. Co piąty samochód na świecie zjeżdża z linii produkcyjnej z zamontowanymi amortyzatorami KYB, dzięki czemu KYB jest jednym z największych producentów elementów układu zawieszenia.

Dodaj komentarz