Home / Nowości produktowe / Nowe rozruszniki i alternatory DENSO

Nowe rozruszniki i alternatory DENSO

DENSO rozszerzyło ofertę rozruszników i alternatorów przeznaczonych dla klientów rynku wtórnego o 24 nowe numery części.

Program został rozszerzony o 11 alternatorów i 13 rozruszników, które mają łącznie 220 zastosowań (120 dla alternatorów i 100 dla rozruszników) oraz odpowiadają 90 numerom katalogowym OE.

Program rozruszników i alternatorów DENSO składa się obecnie z 353 numerów części (249 alternatorów i 104 rozruszników) i ma łącznie 4384 zastosowania (2758 w przypadku alternatorów oraz 1626 dla rozruszników). Każda część DENSO jest w 100% nowa, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt najwyższej jakości.

W ofercie DENSO znajduje się m.in. pierwszy na rynku wtórnym rozrusznik start-stop z podwójną cewką (TS), o numerze katalogowym DSN1365. Zastosowana w nim opatentowana technologia pozwala na ponowne uruchomienie rozrusznika podczas gdy wciąż się on obraca, dzięki czemu czas rozruchu silnika skraca się nawet o 1,5 sekundy w porównaniu do standardowych systemów start-stop – idealne rozwiązanie dla pojazdów z automatyczną skrzynią biegów.

nowe-rozruszniki-i-alternatory-denso

Więcej informacji na temat rozruszników i alternatorów DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

Dodaj komentarz