Home / Nowości produktowe / Nowości Nissens – zbiorniki wyrównawcze do samochodów ciężarowych

Nowości Nissens – zbiorniki wyrównawcze do samochodów ciężarowych

Nissens, specjalista w chłodzeniu silnika i klimatyzacji samochodowej, wraz z nowym rokiem wprowadził do oferty zbiorniki wyrównawcze układów chłodzenia silnika, dedykowane do pojazdów ciężarowych.

Nowa linia produktowa obejmuje na chwilę obecną 24 referencje, a pozostałych 12 ref. jest w opracowaniu. Oferta zawiera zbiorniki do popularnych pojazdów ciężarowych tj. MAN, SCANIA, RENAULT, VOLVO, DAF, IVECO, MERCEDES. Aktualna oferta pokrywa aplikacje do ponad 360 modeli ciężarówek.

Wszystkie zbiorniki zostały zaprojektowane, wykonane i przetestowane w celu uzyskania najwyższej jakości i trwałości produktu. W procesie przygotowania produktu zbiorniki zostały poddane m.in. testom odporności na wibracje, impulsy ciśnienia, cykle rozszerzalności cieplnej oraz testom na rozerwanie nadciśnieniem.

Większość oferty zawiera w kartonie, w komplecie, w cenie produktu, wysokiej jakości korki oraz czujniki (adekwatnie do kompletacji produktów OE), przez co zbiorniki są gotowe do szybkiego montażu przez mechaników. Zbiorniki dostarczane w komplecie z dodatkowymi elementami (tj. korki i/lub czujniki) oznaczone są w katalogu Nissens ikoną – logo First Fit. Doboru zbiorników wyrównawczych Nissens można dokonać np. z poziomu katalogu online Nissens, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania, pod adresem www.nissens.com.pl/katalog. Oferta jest ujęta także w katalogu TecDoc.

Główne cechy zbiorników Nissens:
  • Wysokiej jakości produkt, zaprojektowany i wszechstronnie przetestowany
  • Wzmocnione króćce przyłączeniowe (wybrane referencje)
  • Każdy produkt testowany na szczelność
  • Wysokiej jakości korki i czujniki, w komplecie z produktem (wybrane referencje)
  • Łatwy dobór produktów poprzez precyzyjny i czytelny katalog Nissens
  • 2 lata gwarancji.

Zbiornik wyrównawczy Nissens wystartował z powodzeniem w motosporcie, gdzie liczy się wysoka wytrzymałość i trwałość części zamiennych – korzysta z niego 4-krotny champion FIA TRUCK RACE, Jochen Hahn (zdjęcie poniżej).

Zbiorniki Nissens są dostępne w Polsce poprzez sieć największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów ciężarowych.

Zdjęcie 1. Przykładowa karta katalogowa zbiornika Nissens ref. 996020, mającego zastosowanie do pojazdów ciężarowych SCANIA, modele 4, R, P, G. Korek zbiornika oraz czujnik w komplecie.

Dodaj komentarz