Home / Oleje i smary / Olej Havoline ProDS V SAE 0W-30 z homologacją BMW

Olej Havoline ProDS V SAE 0W-30 z homologacją BMW

Przeznaczony do samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych niemieckich marek motoryzacyjnych olej Havoline ProDS V SAE 0W-30 otrzymał kolejny atest.

Certyfikat Longlife-04, niemieckiego koncernu motoryzacyjnego BMW, potwierdza  jakość i wydajność produktu marki Texaco.

Havoline ProDS V SAE 0W-30 dedykowany jest szerokiej gamie samochodów osobowych i lekkich dostawczych z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, marek takich jak BMW, Volkswagen i Audi.

Opracowano go z wykorzystaniem zaawansowanych technologii dodatków uszlachetniających, których zadaniem jest zapewnienie ochrony silnika przed zużyciem, a także podniesienie wydajności i sprawności jednostek napędowych.

Zachowanie płynności oleju w niskich temperaturach, co oferuje produkt Texaco, pomaga utrzymać szybką cyrkulację oleju, a tym samym ochronę silnika przed zużyciem podczas rozruchu zimnego silnika. Z kolei zastosowana technologia keep-clean zapewnia ochronę przed osadami i szlamem, wpływając również na zoptymalizowanie zużycia paliwa. Dzięki zaawansowanej syntetycznej formule, Havoline ProDS V SAE 0W-30 charakteryzuje się długą żywotnością i niską lotnością, co zmniejsza konieczność częstych wymian oleju.

Produkt, który można stosować zarówno w silnikach z turbosprężarką, jak i niewyposażonych w nią motorach, wykorzystuje technologię SAPS (mid Sulphated Ash, Phosphorous and Sulphur), redukującą osadzanie się w silniku popiołu siarczanowego, fosforu i siarki. Dodatkową ochronę jednostki zapewniają systemy TWC (Three-Way Catalysts) oraz DPF (Diesel Particulate Filter), które ograniczają emisje spalin w silnikach benzynowych i diesla, jednocześnie wpływając korzystnie na zużycie paliwa.

Obok BMW Longlife-04, Texaco Havoline ProDS V SAE 0W-30 spełnia również wymagania Porsche C30 i VW 504.00/507.00.

https://www.texacolubricants.com

Możliwość komentowania została wyłączona.