Home / News / PROFIX PONOWNIE WSRÓD BEST MANAGED COMPANIES

PROFIX PONOWNIE WSRÓD BEST MANAGED COMPANIES

RECERTYFIKACJA BMC DELOITTE

Potwierdzenie pozycji w biznesie to trudna sztuka – PROFIX zdołał jej dokonać, otrzymując recertyfikację zdobytego w 2022 r. tytułu BEST MANAGED COMPANY z rąk przedstawicieli globalnej firmy audytorskiej DELOITTE.

Coroczna recertyfikacja ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu firm, które znajdują się w gronie laureatów, stąd niezmiernie cieszy i zobowiązuje stała obecność PROFIX w tym zestawieniu.  

Marka LAHTI PRO ponownie znalazła się wśród laureatów BUDOWLANEJ MARKI ROKU ASM

Agnieszka Wójcik-Zachorska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

W bieżącej edycji branżowego badania i oceny marek ASM marka LAHTI PRO zdobyła srebro. Wynik ten potwierdza miarodajność badania ASM, w którym liczą się realne wskazania użytkowników z danej branży – a te mogą się zmieniać w zależności od rynkowych uwarunkowań. Ten rezultat wskazuje na stabilne preferencje profesjonalistów budowlanych pod względem odzieży roboczej i ochronnej – liczy się jakość, design i ich relacja ceny. LAHTI PRO to marka, która w ostatnich 4 edycjach zestawienia BMR jako jedyna zdobyła dwukrotnie srebro i złoto. Z takim kapitałem zaufania LAHTI PRO śmiało może konkurować z europejskimi liderami rynku odzieży roboczej ochronnej oraz z rodzimymi producentami i dystrybutorami.  

Marka LAHTI PRO jest znana także z oferty odzieży roboczej i ochronnej dla branży warsztatowejNASZE PUBLIKACJE

Możliwość komentowania została wyłączona.