Home / Zarządzanie / Przygotuj się na nowy komfort użytkowania samochodu z instalacją autogaz.

Przygotuj się na nowy komfort użytkowania samochodu z instalacją autogaz.

Instalacje autogaz marki STAG wyróżnia wysoka jakość i doskonała opinia zarówno wśród użytkowników jak i montażystów. Również sam producent instalacji, firma AC S.A. jest pewien, że oferuje najwyższą jakość produktu. Ale co znaczą słowa, nawet te najbardziej wiarygodne?

Stąd ukłon w stronę użytkowników, którzy zdecydowanie preferują, aby gwarancja bezpieczeństwa  zapewniona została na piśmie, a nie jedynie w formie werbalnego przekazu. Każdy użytkownik auta wyposażonego w instalację autogaz marki STAG ma możliwość zostać otoczonym opieką aż do 8 lat, co wydłuża standardową gwarancję na sterownik nawet o 5 lat.

Czy warto? Oczywiście! Przedłużona gwarancja to same korzyści, ponieważ zyskuje się bezpłatną naprawę usterek, nielimitowaną ilość napraw oraz wymianę sterownika w przypadku braku możliwości jego naprawy. Autoryzowane Serwisy STAG i  Rekomendowane Warsztaty STAG zatrudniające doświadczonych mechaników sprawnie diagnozują i naprawiają nawet najtrudniejsze usterki. Podczas napraw wykorzystywane są oryginalne części, które spełniają rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa.

Przedłużona gwarancja obowiązuje na warunkach identycznych jak w standardowej gwarancji udzielonej przy nabyciu sterownika. Ważne, by pamiętać o przestrzeganiu terminów dokonywania okresowych przeglądów serwisowych, nie trzeba za to obawiać się krótkiego okresu czasu danego przez producenta na podjęcie decyzji. Gwarancję można wydłużyć w każdym momencie trwania gwarancji podstawowej, nawet w jej ostatnim dniu co jest niezwykle wygodne.

W celu przedłużenia gwarancji wystarczy zgłosić się do jednego ze stu warsztatów należących do sieci Autoryzowanych Serwisów STAG lub do kolejnych stu warsztatów należących do sieci Rekomendowanych Warsztatów STAG położonych na terenie całej Polski.

W niedalekim terminie dodatkowym gestem w stronę zabieganych i samodzielnych  użytkowników aut z zamontowaną instalacją autogaz STAG będzie możliwość przedłużenia gwarancji drogą elektroniczną za pomocą internetu. Przedłużenie gwarancji sprowadzi się do podania kilku numerów i wydrukowania certyfikatu potwierdzającego rozszerzenie okresu opieki gwarancyjnej o dodatkowy okres.

Coraz częściej producenci towarów i usług nie ograniczają swoich starań jedynie do momentu sprzedaży produktu. Umożliwienie przedłużenia standardowego okresu gwarancyjnego instalacji autogaz STAG to wyznacznik jakości i nowoczesnego podejścia firmy oraz jasna deklaracja, że jej zakup to dobra decyzja.

Dodaj komentarz