Home / Oleje i smary / Shell Helix wyróżniony jubileuszowym godłem „Laur Konsumenta – Lider XX-lecia (2004-2024)”
Shell Helix Laur XX lecia

Shell Helix wyróżniony jubileuszowym godłem „Laur Konsumenta – Lider XX-lecia (2004-2024)”

Marka Shell Helix została uhonorowana prestiżową nagrodą „Lider XX-lecia”, przyznaną w ramach ogólnopolskiego plebiscytu „Laur Konsumenta/Klienta” z okazji 20. edycji programu.

Ogólnopolski plebiscyt „Laur Konsumenta/Klienta” wyłania najpopularniejsze wśród polskich użytkowników produkty i usługi. Elitarne wyróżnienie „Lider XX-lecia” to nagroda stworzona z myślą o markach, produktach, usługach, które podczas minionych edycji programu „Laur Klienta/Konsumenta” osiągały najwyższe pozycje, poparte dodatkowo najnowszym wynikiem sondażu.

Najnowsza nagroda dla Shell Helix przyznana została przez Redakcyjną Kapitułę Konkursową, która w swojej ocenie wzięła pod uwagę popularność marki na polskim rynku oraz w projekcie „Laur Klienta/Konsumenta” na przestrzeni ostatnich 20. lat. Analiza obecności marki w konkursie dokonana została ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich głosów oddanych na markę przez konsumentów w ogólnopolskim sondażu.

Jak podano w uzasadnieniu, jubileuszowe wyróżnienie w postaci godła „Laur Klienta/Konsumenta – Lider XX-lecia (2004-2024)” jest ukoronowaniem wieloletnich sukcesów i wyrazem szczególnego uznania. Shell Helix należy do marek, które utrzymują zaufanie swoich klientów na najwyższym poziomie i nieustannie dbają o podnoszenie jakości produktów oraz usług, a przy tym sukcesywnie zdobywają największą ilość głosów w ogólnopolskim głosowaniu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że przez ostatnie 20 lat byliśmy obdarzani tak wielkim zaufaniem ze strony polskich kierowców i mechaników samochodowych. Cały czas staramy się oferować naszym Klientom najwyższej jakości produkty. Tytuł „Lidera XX-lecia” otrzymany w ramach jubileuszu „Lauru Konsumenta/Klienta” jest więc dla nas wielkim zaszczytem, a jednocześnie źródłem motywacji do kontynuowania naszej pracy w sferze innowacji i rozwoju. Oleje silnikowe Shell Helix są naszą odpowiedzią na potrzeby kierowców, którzy chcą zapewnić silnikom swoich samochodów jak najlepszą ochronę, przedłużając ich żywotność nie rezygnując z wysokiej wydajności

– mówi Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Shell ma bogate doświadczenie dotyczące opracowywania i wytwarzania innowacyjnych olejów silnikowych wykorzystujących najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki temu od lat oleje silnikowe Shell Helix są tak chętnie wybierane przez ekspertów motoryzacyjnych i kierowców, od setek tysięcy użytkowników samochodów osobowych na polskich drogach, po światowej renomy zespoły rywalizujące w rajdach i wyścigach samochodowych.

W pełni syntetyczne oleje silnikowe Shell Helix produkowane są z gazu ziemnego przy zastosowaniu pionierskiej technologii Shell PurePlus i z nawiązką zaspokajają wymogi zarówno starszych samochodów, jak i aut najnowszej generacji, w tym pojazdów hybrydowych. Są też stosowane do pierwszego zalania silnika przez wielu wiodących producentów samochodowych na całym świecie.

Tytuł „Lider XX-lecia” to tylko jedna z wielu nagród odzwierciedlających pozycjęi postrzeganie produktów Shell Helix na polskim rynku. Wcześniej w tym roku marka została po raz kolejny wyróżniona nagrodami „Dobra Marka 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, „Dobra Marka XV-lecia” oraz złotym „Laurem Konsumenta”.


Możliwość komentowania została wyłączona.