Home / News / Textar zaprasza na webinary techniczne

Textar zaprasza na webinary techniczne

Marka Textar, lider w zakresie materiałów ciernych, zaprasza mechaników samochodowych do udziału w bezpłatnych szkoleniach online. Webinary dotyczące prawidłowego serwisu oraz naprawy układów hamulcowych będą odbywać się co miesiąc.

Webinary Textar – ekspercka wiedza online

Pierwszy w tym roku cykl spotkań poświęconych układom hamulcowym odbędzie się na początku lutego. Złożą się na niego trzy webinary.

We wtorek, 1 lutego, odbędzie się szkolenie poświęcone kierunkowym klockom hamulcowym.

Środa, 2 lutego, to webinar dotyczący chemii hamulcowej.

Cykl zakończy się w czwartek, 3 lutego, szkoleniem na temat bicia bocznego tarczy hamulcowej.

Aby wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach internetowych Textar, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://textar.com/pl/webinary-textar/.

Niezależnie od roku produkcji i marki samochodu, poprawny serwis układu hamulcowego wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi oraz wysokich kwalifikacji i doświadczenia mechanika. Podczas webinarów dzielę się wiedzą praktyczną: podpowiadam sprawdzone rozwiązania dotyczące hamulców, wyjaśniam wpływ części zamiennych wysokiej jakości na bezpieczeństwo i komfort hamowania, pokazuję ciekawe przypadki warsztatowe. Uczestnicy mają również możliwość omówienia swoich wątpliwości czy problemów pojawiających się podczas ich pracy

– zachęca Wojciech Sokołowski, trener techniczny TMD Friction, właściciela marki Textar.

Każde ze spotkań rozpoczyna się o godzinie 9:00 i potrwa 60 minut. W trakcie, oprócz sporej dawki wiedzy eksperckiej, przewidziano czas na sesję pytań i odpowiedzi. Osoby, które wezmą udział we wszystkich trzech webinarach Textar, otrzymają certyfikaty potwierdzające przejście szkolenia z zakresu układów hamulcowych i pokazujące klientom korzystającym z ich usług profesjonalizm oraz znakomite przygotowanie mechanika do pracy. Dodatkowo, uczestnicy szkoleń mogą liczyć na przydatny w warsztacie prezent.

Textar Brake Clinic – szkolenia w warsztatach

Jednocześnie Textar prowadzi w warsztatach samochodowych stacjonarne szkolenia z cyklu Textar Brake Clinic. Program takiego spotkania obejmuje praktyczną wiedzę dotyczącą serwisu oraz naprawy elementów układu hamulcowego, m.in. poprawnego montażu kierunkowych klocków hamulcowych i właściwego stosowania chemii hamulcowej.

Aby zorganizować szkolenie stacjonarne Textar Brake Clinic należy wysłać wiadomość na adres infopl@tmdfriction.com.

Dodaj komentarz