Home / Nowości produktowe / 120 nowości w katalogu uszczelnień olejowych Payen®

120 nowości w katalogu uszczelnień olejowych Payen®

Nowy katalog jest łatwy w nawigacji i dostępny w języku polskim

 

Federal-Mogul Motorparts opublikował nowy katalog uszczelnień olejowych Payen®. Znajdziemy w nim 120 nowości oraz tysiące innych produktów do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Katalog CATPA1801, przygotowany w ośmiu językach, w tym również po polsku, potwierdza wiodące pokrycie rynku przez markę Payen. Oferta składa się z 13300 pozycji uszczelnień prowadnic zaworowych, 7700 uszczelnień wałków rozrządu i 15900 uszczelnień wału korbowego. Katalog można przeglądać w internecie lub bezpłatnie pobrać ze strony www.fmecat.com.

 

„Nowy katalog uszczelnień olejowych Payen prezentuje coraz bardziej rozbudowaną ofertę do wielu pojazdów, od aut osobowych po ciężarówki” – mówi Alexis Goslin, Business Director, Sealing, Engine and Underhood Service z Federal-Mogul Motorparts EMEA. „Układ katalogu jest bardziej intuicyjny, a przy tym zapewnia elastyczność i łatwość wyszukiwania części. Chcemy oferować klientom znacznie więcej, niż popularne produkty używane na całym świecie”.

 

Katalog można przeglądać w oparciu o wybór pojazdu lub silnika. Przejrzysty wykaz uszczelnień jest wyświetlany według ich wymiaru lub referencji. W nowym katalogu znajdziemy również podkładki, o-ringi i zestawy uszczelnień olejowych – czyli wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu, co ułatwia proces zamawiania części i zmniejsza ryzyko popełnienia błędu. Poza tym katalog Payen obejmuje produkty serwisowe z serii Pro-fit, ułatwiające pracę w warsztacie.

 

Podobnie jak w przypadku innych marek Federal-Mogul Motorparts, Payen oferuje dodatkowe wsparcie techniczne w formie filmów instruktażowych i broszur. „Poprawny wybór i dostawa części to zasadnicza sprawa. Jednak naszym celem jest również pomoc w montażu i większa dokładność poprzez dostarczanie prostych instrukcji i praktycznych porad” – dodaje Goslin.

 

 

 

 

 

*BERU jest zastrzeżonym znakiem towarowym BorgWarner.

 

 

 

Dodaj komentarz