Home / Zarządzanie / Coraz więcej zgłoszeń do konkursu Supermechanik AD 2017

Coraz więcej zgłoszeń do konkursu Supermechanik AD 2017

Już do teraz napłynęło więcej zgłoszeń niż przed rokiem!

Mija właśnie półmetek tegorocznej edycji konkursu Supermechanik AD. Konkurs „Supermechanik AD” skierowany jest do wszystkich zainteresowanych udziałem mechaników samochodowych. W pierwszym etapie, który rozpoczął się 3 kwietnia, należy za pośrednictwem platformy internetowej supermechanikad.pl rozwiązań test składający się z 40 pytań. Każdy zarejestrowany uczestnik może wykorzystać 10 prób (każda z innym zestawem pytań). Do ostatecznego wyniku liczy się ta z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi udzielonych w jak najkrótszym czasie.

„Podobnie jak przed rokiem, pytania do pierwszego etapu konkursu Supermechanik AD przygotowaliśmy z naszym Partnerem Merytorycznym, firmą BETIS. Obejmują one zagadnienia związane z serwisowaniem i naprawą samochodów osobowych, które na co dzień trafiają do warsztatów naszych Klientów” – mówi Dawid Cieśla z AD Polska – „Z roku na rok są to coraz nowocześniejsze konstrukcje, które wymagają od mechaników wszechstronnej i stale poszerzanej wiedzy. Odpowiada temu skala trudności pytań, pomimo to – co muszę mocno podkreślić – liczba zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu już na półmetku przekroczyła nasze oczekiwania”.

Dziś śmiało można założyć, że na tym lista uczestników się nie zamknie. Zgodnie z regulaminem, do konkursu można przystąpić nawet ostatniego dnia pierwszego etapu, czyli 30 czerwca. Następnie, według liczby zdobytych punktów, stu najlepszych mechaników (w ubiegłym roku do kolejnego etapu zakwalifikowało się kilka pań!), spotka się 2. września w Bukowinie Tatrzańskiej. Na początku przystąpią oni do 45-minutowego testu pisemnego. Najlepsza dziesiątka wejdzie do półfinału, którego zasady wzorowane są na popularnym teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. W finale zmierzą się dwie najlepsze osoby, które podczas testu praktycznego rywalizować będą o kluczyki do Opla Astry.

Przed rokiem, po pasjonującym pojedynku, nagrodę główną zdobył pan Łukasz Szostakiewicz z serwisu Auto Naprawa we Włodawie.

Partnerami głównymi projektu „Supermechanik AD 2017” są Castrol Edge, FRAM, Philips i Schaeffler ze swoimi markami LUK, INA i FAG, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro.

Dodaj komentarz