Home / News / Hyundai Motor Poland wybrała AkzoNobel Vehicle Refinishes

Hyundai Motor Poland wybrała AkzoNobel Vehicle Refinishes

Zgodnie z umową pomiędzy firmami, Hyundai Motor Poland rekomenduje technologię Sikkens i Lesonal, marek premium należących do firmy AkzoNobel, do napraw lakierniczych w swojej Sieci Dystrybucyjnej Hyundai w Polsce.

Marka Sikkens jest dystrybuowana w Polsce przez AkzoNobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o., a marka Lesonal przez Primakolor Car Refinishes Sp. z o.o. Spełniają one najwyższe kryteria jakościowe i są zgodne z wytycznymi producenta Hyundai Motor Poland.

„Cieszymy się ze współpracy z Hyundai Motor Poland” – mówi Vaclav Kloub, Regional Lead na Europę Centralno-Wschodnią, Turcję, Środkowy Wschód i Afrykę. „Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne energooszczędne technologie marek Sikkens i Lesonal spełnią najwyższe wymagania jakościowe oraz wpłyną na efektywność i rentowność sieci naprawczej. To jednak tylko jeden ze sposobów, w jaki rozwijamy się na rynku i pomagamy naszym klientom pozostać w światowej czołówce. Partnerstwo leży u podstaw wszystkiego, co robimy” – dodaje Waldemar Dolny Sales Manager VR Poland. „Istniejemy dzięki naszym klientom i dla nich. Wsłuchaliśmy się w potrzeby Hyundai Motor Poland, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które podążają za rynkowymi trendami, a także kompleksowej ofercie serwisowej możemy wesprzeć ich w  ciągłym rozwoju” – podsumowuje Waldemar Dolny.

„To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy wspólnie rozwijać Sieć Dystrybucyjną Hyundai w Polsce. To historyczny moment. Podpisana umowa podkreśla silną pozycję marek VR premium AkzoNobel       w sieci naprawczej Hyundai Motor Poland. Ponadto precyzyjnie wytycza zakres naszego wsparcia                 
i wspólnych działań w obszarach innowacyjnych cyfrowych rozwiązań, szkoleń w zakresie wsparcia technicznego oraz usług biznesowych”- dodaje Jacek Chrząszcz, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów VR Premium Centralna Europa. „Wierzę, że nasza współpraca będzie owocna i korzystna dla obydwu stron” – podsumowuje Jacek Chrząszcz.  

AkzoNobel Vehicle Refinishes od wielu lat dostarcza produkty i usługi, które spełniają oczekiwania profesjonalnych warsztatów blacharsko-lakierniczych. W swoich działaniach firma AkzoNobel koncentruje się na wspomaganiu rozwoju działalności jej klientów, łącząc doświadczenie
oraz innowacyjność oferty i narzędzi, buduje wartości biznesowe i przewagę konkurencyjną na rynku.


Dowiedz się więcej: www.sikkensvr.com i www.lesonal.com  

Możliwość komentowania została wyłączona.