Home / Części / Magazyn MPULSE Mobility jest teraz dostępny jako aplikacja na smartfona

Magazyn MPULSE Mobility jest teraz dostępny jako aplikacja na smartfona

Uzyskaj dostęp do całego świata MAHLE za pomocą jednego kliknięcia – zawsze i wszędzie.

MAHLE Aftermarket wprowadza MPULSE Mobility Magazine na smartfony jako aplikację. Nowa aplikacja oferuje klientom kanał cyfrowy, który łączy wszystkie oferty usług i informacje w jednym miejscu.

Głównymi tematami są nowe produkty, innowacje i ekscytujące historie o sportach motorowych. Dzięki integracji portalu szkoleniowego MAHLE i komunikatora technicznego, wsparcie codziennej rutyny warsztatowej jest w zasięgu jednego kliknięcia. Aplikację MAHLE MPULSE można pobrać z App Store i Google Play Store.

O co w tym wszystkim chodzi?

Dzięki nowej aplikacji MPULSE zapewniamy platformę, która oferuje zarówno treści techniczne, jak i infotainment, nadążając za aktualnymi trendami. Dzięki temu dajemy Ci bramę do świata MAHLE jednym kliknięciem. Ale co dokładnie Cię czeka?

  1. Porady i wskazówki dotyczące codziennych rutynowych warsztatów: Nasi eksperci dostarczą Ci porad technicznych i strategicznych wskazówek, aby przygotować warsztat na przyszłe wyzwania.
  2. Bądź na bieżąco: Zawsze bądź na bieżąco z nowymi produktami, innowacjami i aktualnymi trendami na rynku części zamiennych.
  3. Skoncentruj się na sportach motorowych: Zanurz się z nami za kulisy sportów motorowych. Od NLS przez Formula Drift po Formułę 1 – doświadcz MAHLE w wyścigach.
  4. Ekskluzywne oferty specjalne: Dzięki specjalnym promocjom, ofertom i rozrywce gwarantujemy, że nigdy nie będziesz się nudzić.

Smartfon jest zawsze z nami. Dlatego oferujemy teraz nasz magazyn dla klientów MPULSE jako przyjazną dla użytkownika aplikację. Jako partner niezależnych warsztatów korzystamy z aplikacji, aby zapewnić mechanikom przydatne informacje, serwis i dalsze szkolenia – łatwo dostępne, z jednego źródła.

– mówi Philipp Grosse Kleimann, członek Komitetu Zarządzającego MAHLE i szef rynku wtórnego.

Magazyn dla klientów MPULSE MAHLE Aftermarket dla warsztatów i mechaniki hobbystycznej odnosi sukcesy od 2017 roku. Po przejściu na magazyn dostępny tylko online, MAHLE Aftermarket robi teraz kolejny krok z aplikacją. Czytelnicy mają teraz jeszcze łatwiejszy dostęp do wiadomości branżowych, programów szkoleniowych, porad i wskazówek dotyczących konserwacji i napraw wszelkiego rodzaju pojazdów oraz sklepu dla fanów. Ponadto MPULSE stale dzieli się wiedzą na temat nowych technologii i trendów motoryzacyjnych.

Aplikacja oferuje wszystkie funkcje magazynu online, takie jak funkcje wyszukiwania lub tłumaczenia i filtry według tematu. Ponadto użytkownicy mogą zapisywać odpowiednie artykuły i informacje za pomocą osobistej listy obserwowanych i dzwonić do nich w późniejszym terminie. Dzięki powiadomieniom push nie ominie ich żadne ekscytujące tematy. Ponadto artykuły można udostępniać współpracownikom i znajomym bezpośrednio w aplikacji.

Możliwość komentowania została wyłączona.