Home / Części / Monroe® wprowadza 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów LV

Monroe® wprowadza 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów LV

Nowa gwarancja jest wyrazem wdzięczności dla warsztatów i konsumentów za wybór „Best-in-Class Shocks and Struts from Globally Recognized Brand”.

Monroe, uznany producent amortyzatorów, kolumn zawieszenia i innych części o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, wprowadził 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów i kolumn zawieszenia.
5-letnia gwarancja, dotychczas dostępna tylko dla amortyzatorów Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense™, została rozszerzona na produkty Monroe Original, Monroe Adventure i Monroe Van-Magnum.
Mechanicy na całym świecie doceniają najwyższą jakość wykonania i rozwiązania techniczne, które znajdziemy w każdym amortyzatorze czy kolumnie Monroe . Nasz nowy program gwarancyjny to śmiała deklaracja dla konsumentów, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy, nie ma lepszego wyboru niż zaufana marka, która stoi za każdym oferowanym produktem– powiedział Frédéric Schilling, Business Line Leader Shocks & Struts EMEA, DRiV, Tenneco
Warunki nowej, rozszerzonej gwarancji są takie same jak te oferowane do tej pory na amortyzatory Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense.
Jednym z kluczowych wymagań gwarancyjnych jest oczywiście montaż amortyzatorów i kolumn zawieszenia zgodnie z zaleceniami Monroe. Obejmują one zawsze kompleksowe podejście do tematu, montaż obu amortyzatorów i/lub kolumn na tej samej osi a także wymianę zestawów montażowych i ochronnych (https://eu.monroe.com/pl-pl/products/light-vehicles/strut-mate.html).
Dodatkowe informacje dotyczące gwarancji znajdują się na stronie www.monroe.com
Przeprowadzenie kompletnej naprawy ma kluczowe znaczenie dla prawidłowej pracy i trwałości amortyzatorów. Wydłużając okres gwarancji na wszystkie produkty zamontowane zgodnie z najlepszymi praktykami warsztatowymi, pomagamy zapewnić klientom uzyskanie pełnych korzyści z produktu i pewność, że jego inwestycja się opłaciła– powiedział Frédéric Schilling
Nowe opakowania zapewniają jednolity i atrakcyjny wygląd całej gamy amortyzatorów. Graficznie wyróżniono 5-letnią gwarancję i informację o tym, że produkty Monroe są wybierane nie tylko przez specjalistów zajmujących się naprawami pojazdów, ale także przez wielu producentów.

Dodaj komentarz