Home / Części / Nowa strona internetowa BERU®

Nowa strona internetowa BERU®

Nowoczesny wygląd i rozszerzone wsparcie techniczne

 Federal-Mogul Motorparts uruchomił nową stronę internetową produktów zapłonowych BERU®*. Wprowadzone zmiany ułatwiają przeglądanie witryny, która obecnie posiada rozbudowaną sekcję pomocy technicznej i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Dzięki dodaniu nowych funkcji i materiałów strona internetowa BERU oferuje jeszcze więcej przydatnych informacji.

Pod adresem www.beruparts.pl można pobrać e-katalogi, broszury techniczne, w tym materiały wspierające diagnostykę i rozwiązywanie problemów z układem zapłonowym. Elementem nowej strony jest także wyszukiwarka produktów w oparciu o numer części lub rodzaj pojazdu. Wszystkie powyższe zmiany mają wzmocnić wsparcie dla klienta. W tym celu firma od podstaw opracowała narzędzie umożliwiające rozpoznanie problemów ze świecami zapłonowymi i żarowymi.

„Jesteśmy zadowoleni z efektów prac nad nową stroną oraz ze wszystkich jej nowych funkcji” – mówi Ronald De Wilde, Brand Manager BERU, Federal-Mogul Motorparts, EMEA. „Zawsze staramy się oferować wartościowe wsparcie dla mechaników, właścicieli warsztatów i dystrybutorów. Poza tym strony internetowe są ważnym miejscem dla osób poszukujących wsparcia i pomagają rozwijać nasze relacje z klientami. Aktualizacja strony BERU wprowadza kilka doskonałych funkcji, a część z nich pojawiła się w odpowiedzi na oczekiwania klientów”.

Na www.beruparts.pl znajdziemy również dobrej jakości zdjęcia. BERU oferuje wysokiej jakości produkty do układów zapłonowych w pojazdach z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Marka jest dystrybuowana na rynku wtórnym wyłącznie przez Federal-Mogul Motorparts.

 

 

*BERU jest zastrzeżonym znakiem towarowym BorgWarner.

 

 

 

Dodaj komentarz