Home / Nowości produktowe / PASKI COOLRUNNER™ FIRMY GATES OFERUJĄ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DODATKOWYCH KORZYŚCI NA RYNKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

PASKI COOLRUNNER™ FIRMY GATES OFERUJĄ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DODATKOWYCH KORZYŚCI NA RYNKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Najnowsza marka pasków napędowych Gates do ciężkich zastosowań umożliwi redukcję kosztów utrzymania pojazdów z chłodnią.

Firma Gates wprowadza markę pasków napędowych CoolRunner do pojazdów i naczep-chłodni. Nowa marka jest kolejnym przykładem części o jakości OE, które Gates wprowadza na rynek wtórny w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Od ponad 25 lat Gates produkuje paski napędowe do agregatów chłodniczych, które dostarcza na pierwszy montaż firmom specjalizującym się w logistyce chłodni. Paski CoolRunner łączą nasze doświadczenie z reputacją dostawcy najwyższej jakości pasków, którą zdobyliśmy poprzez rozwój układów napędu pomocniczego przeznaczonych na rynek pojazdów do ciężkich zastosowań. Gates jest uznanym dostawcą paskowych układów napędowych na OE dla najlepszych na świecie marek pojazdów ciężarowych.

Paski CoolRunner są alternatywą podczas przeglądów technicznych chłodni. Zarówno dystrybutorzy, jak i warsztaty samochodowe, które się u nich zaopatrują, będą mieli możliwość uzyskania nowego rodzaju przychodów. Specjaliści odpowiedzialni za zarządzanie flotami będą mieli szansę na duże oszczędności w kosztach obsługi pojazdów:

— Rynek obsługi chłodni jest zdominowany przez sieci OE — wyjaśnia Enzo Strappazzon, prezes zarządu na region Europy. — W niektórych krajach działają niezależne firmy, które świadczą usługi przez 24 godziny na dobę. Oferują one wysokie ceny usług. Związane jest to z dużą presją, aby samochody wróciły jak najszybciej na drogę — zanim zepsuje się ładunek i upłynie termin realizacji zamówienia — a to wpływa na zwiększenie kosztów robocizny.

— Jest szansa, aby uzyskać realne oszczędności na poziomie operatora. Montaż jest łatwy, a zaufanie do marki Gates wysokie. Atrakcyjne ceny powinny zachęcić warsztaty do tego, aby podejmowały się wymiany pasków w agregatach chłodniczych, zamiast zlecać tę usługę droższym pośrednikom. To dobra wiadomość dla operatorów, warsztatów i dystrybutorów części.
Paski CoolRunner pokrywają większość zastosowań wykorzystywanych przez operatorów chłodni na rynkach europejskich. Aktualnie w skład oferty wchodzą 34 części. Będziemy rozwijać ofertę wraz ze wzrostem zainteresowania.

Oznakowanie części jest proste i czytelne.

Paski CoolRunner są powiązane z numerami części OE w katalogu internetowym Gates (www.gatesautocat.com).

Ich montaż jest łatwy, a mechanik może spać spokojnie, ponieważ nie ma różnicy w funkcjonowaniu pasków zamiennych CoolRunner w porównaniu do pasków Gates produkowanych na pierwszy montaż. Opracowano je zgodnie z tymi samymi normami technicznymi i standardami jakości.

Krótko mówiąc, Gates spodziewa się dużego zainteresowanie paskami CoolRunner ze względu na:

-Doskonałe dopasowanie do OE
-Konkurencyjną cenę
-atwy montaż
-Długą żywotność paska
-Łatwe wyszukiwanie po numerze OE (www.gatesautocat.com)
-Redukcję kosztów dla operatorów
-yski dla dystrybutorów części i warsztatów samochodowych

Jedna odpowiedź do “PASKI COOLRUNNER™ FIRMY GATES OFERUJĄ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DODATKOWYCH KORZYŚCI NA RYNKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH”

  1. sklepy pisze:

    interesujący tekst, na mnie już wydaje mi się pora, ile
    można wisieć w sieci. Ale na szczęście OK zakończenie
    tej sesji

Dodaj komentarz