Home / Części / Ponad 500 nowych numerów referencyjnych IAM wprowadzonych w 2019 r. dostępnych w nowych katalogach części

Ponad 500 nowych numerów referencyjnych IAM wprowadzonych w 2019 r. dostępnych w nowych katalogach części

Sogefi, firma z Grupy CIR produkująca części motoryzacyjne, wydała w 10 językach, w pełni zaktualizowane katalogi na rok 2020, obejmujące jej wszystkie marki filtrów dla rynku wtórnego pojazdów lekkich: Purflux, Fram® oraz CoopersFiaam.

Ponad 6700 pozycji obejmujących ponad 500 nowych numerów referencyjnych dla niezależnego rynku wtórnego wprowadzonych w 2019 roku jest dostępnych w wersji drukowanej i w katalogu online. Wyróżniające się Nowe pozycje w asortymencie to m.in.: filtr paliwa do silnika PSA 1.5 BlueHDi, Fiat Multijet; filtr oleju do Mercedesa Klasy A z 2018, BMW X2, Peugeot 508 II, PSA 1.5 BlueHDi, Alpine A110 II; filtr powietrza silnika do modeli Fiat 500X, Ford Mondeo V, Opel / Vauxhall Combo D, VW 1.0TFSI; oraz filtr powietrza kabinowego do modeli Opel Astra K / Vauxhall, Audi A4 z 2018, Porsche 911 z 2017, Hyundai Tucson, Hyundai i30 III 2017 oraz Toyota Yaris III z 2018 roku.


Firma Sogefi dokłada wszelkich starań, aby wszystkie filtry były dostępne na niezależnym rynku wtórnym części zamiennych już kilka miesięcy po ukazaniu się na rynku nowego modelu pojazdu.


Wraz z tym poszerzeniem asortymentu, pokrycie parku samochodowego wzrosło o prawie 12 milionów samochodów w Europie, lokując Sogefi na pozycji numer 1 pośród dostawców na niezależnym rynku wtórnym części zamiennych w przypadku pokrycia parku samochodowego w zakresie filtra oleju (96%* pokrycie) i w zakresie filtra diesel (96%* pokrycie); przy silnym pokryciu parku samochodowego w zakresie filtrów powietrza silnika (93%) i w rodzinie filtrów powietrza kabinowego (93,7%).


Sogefi może się też pochwalić pierwszym miejscem w zakresie filtrów oleju i drugim miejscem w zakresie filtrów paliwa jako dostawca OE w Europie. (*dane: Styczeń 2018).


Nowy katalog, który obejmuje ponad 70 nowych stron, zawiera wszystkie rodziny filtrów do samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych, w tym nową gamę Cabin3Tech+, która zatrzymuje do 98,8% drobnych cząstek stałych, oferując nowy wybór jako uzupełnienie filtrów pyłkowych i filtrów z węglem aktywnym. Użyteczna strona z podsumowaniem na początku umożliwia czytelnikom szybki i łatwy wybór spośród dostępnych opcji, oszczędzając czas i wysiłek.


Wszystkie katalogi są również dostępne on-line za pomocą odpowiedniej aplikacji dla marek Purflux, FRAM® (Europa) i CoopersFiaam oraz stronę internetową: www.purflux.com, www.fram-europe.com i www.coopersfiaam.com.

Dodaj komentarz