Home / Slider / Profesjonalnie na PGE Narodowym!

Profesjonalnie na PGE Narodowym!

22-24 września 2017 roku odbędą się 16. Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na PGE Narodowy!

 

16 Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów – zarówno dla producentów części, jak i dla klientów – są wydarzeniem ważnym i wyczekiwanym. To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

 

Od wielu lat Targi Inter Cars gromadzą entuzjastów rynku usług warsztatowych. Każdy przedsiębiorca wie, że aby dobrze prowadzić swój biznes, musi być na bieżąco z nowinkami produktowymi, powinien śledzić sytuację na zmieniającym się rynku i elastycznie podchodzić do klienta. Rynek samochodowy jest tego idealnym przykładem. Coraz nowsze modele aut wyposażonych w najnowocześniejsze systemy i coraz bardziej zaawansowana elektronika wymuszają na właścicielach warsztatów i mechanikach posiadanie odpowiedniej fachowej wiedzy, a także coraz większej liczby narzędzi i urządzeń do naprawy.

Targi Inter Cars są odpowiedzią na problemy, z którymi właściciele warsztatów spotykają się w swojej pracy. Spółka wie, jak ogromne są ich potrzeby w zakresie nowych części i urządzeń do napraw, jak bardzo przydatne są szkolenia oraz programy wsparcia. Dlatego już we wrześniu wszystko to zgromadzi specjalnie z myślą o klientach na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie!

 

Przed nami wiele godzin planowania, mnóstwo energii i zaangażowania dostawców oraz firm współpracujących z Inter Cars. Wszystko po to, abyście Państwo w jednym miejscu przez trzy targowe dni mogli korzystać z ofert i ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2. Na powierzchni wystawowej znajdziecie Państwo ofertę 200 dostawców z najnowszymi produktami, ofertą do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych oraz motocykli wraz z akcesoriami – zapowiadają organizatorzy.

 

Wiele miejsca poświęcone zostanie także na profesjonalne wyposażenie warsztatu. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to organizowane z ogromnym rozmachem wydarzenie, podczas którego spotykają się profesjonaliści branży warsztatowej oraz pasjonaci motor sportu.

Od kilku lat Targi Inter Cars mają charakter międzynarodowy, a więc i tym razem nie zabraknie klientów z wielu krajów Europy. W tym roku przygotowano dla nich trzy strefy: Targi, Moto i Party. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wiele ciekawostek oraz mnóstwo pomysłów na usprawnienie swojego biznesu. Warto wziąć również udział w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i konferencjach, które pomogą zwiększyć własne kompetencje, zdobyć nową wiedzę i podnieść umiejętności kadry.

Dodaj komentarz