Home / Zarządzanie / Strona Targów Inter Cars już działa.

Strona Targów Inter Cars już działa.

Wszystkich zainteresowanych 16. Targami części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars zapraszamy na oficjalną stronę internetową tego wydarzenia.

 

Pod adresem www.targi.intercars.com.pl wystartowała strona internetowa poświęcona 16. Targom części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, organizowanym przez Inter Cars. Serwis powstał z myślą o osobach szukających najświeższych informacji na temat tego wydarzenia.

 

Na stronie można znaleźć wszystkie aktualne wiadomości związane z Targami Inter Cars, a także informacje na temat Motor Show oraz koncertu Roztańczony PGE Narodowy. Ponadto w serwisie dostępna jest lista wystawców, którzy będą obecni na błoniach PGE Narodowego czy przydatne mapy terenu, które ułatwią zaplanowanie wizyty na Targach i poruszenie się po ekspozycji. W najbliższych dniach na stronie pojawi się też pełny harmonogram zaplanowanych szkoleń czy plan rozmieszczenia stoisk wszystkich wystawców.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.targi.intercars.com.pl.

 

  1. Targi Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez 3 dni na odwiedzających czekać będzie ok. 20 000 m2 powierzchni wystawowej i 200 wystawców. Dodatkową atrakcją będzie Inter Cars Motor Show, którego partnerami są Castrol oraz Goodyear. To niezwykłe wydarzenie, w którym weźmie udział ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. Wieczorem natomiast Inter Cars zaprosi swoich gości na koncert Roztańczony PGE Narodowy.

Dodaj komentarz