Home / News / ZF Aftermarket tytuł „Dostawcą Roku 2023”

ZF Aftermarket tytuł „Dostawcą Roku 2023”

Firma ZF Aftermarket została uhonorowana tytułem „Dostawcy Roku 2023” przez Groupauto International (GAI) podczas dorocznego kongresu, który odbył się w Stambule. Zdobycie tego zaszczytnego wyróżnienia jest potwierdzeniem zaangażowania firmy w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnianie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Czujemy się zaszczyceni faktem, że zostaliśmy uhonorowani tą nagrodą. Podkreśla ona nasze stałe zaangażowanie w zapewnianie lepszej obsługi naszym klientom. Motywuje nas również do jeszcze cięższej pracy i dalszego dbania o naszych klientów, ponieważ nadal rozwijamy branżę i cyfryzację ekosystemu mobilności.

– oświadczył Philippe Colpron, Dyrektor Dywizji ZF Aftermarket przyjmując nagrodę.

GAI, międzynarodowa sieć punktów serwisowych i dystrybutorów części zamiennych dla samochodów osobowych i dostawczych, co roku przyznaje swoim partnerom biznesowym nagrodę „Dostawca Roku 2023” w uznaniu za ich wybitne osiągnięcia. Głosy decydujące o przyznaniu nagrody bazują na działalności prowadzonej w ramach sieci GAI w 15 734 punktach sprzedaży w 109 krajach. Kryteria oceny obejmują jakość produktów i programów, a także transakcje biznesowe dostawców z poszczególnymi członkami grupy zajmującej się sprzedażą hurtową. Wyniki te oceniane są na podstawie takich czynników jak dostępność, poziom obsługi dostaw, wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i sprzedażowe oraz inne usługi.

W coraz bardziej złożonym świecie naszym celem jest oferowanie zaufania, prostoty i wygody przy jednoczesnym ciągłym zapewnianiu najwyższej wartości dodanej. Nasi klienci mogą zawsze na nas polegać w zakresie swojej działalności. Zapewniamy to dzięki naszej kompleksowej ofercie najwyższej jakości, która umożliwia im rozwój na rynku.

– podkreślił Philippe Colpron .

Zdjęcie: GAI – Holger Hellmich, prezes i dyrektor generalny Groupauto International (po lewej), wręczył nagrodę „Dostawca Roku 2023” Philippe’owi Colpronowi, dyrektorowi ZF Aftermarket (po prawej).

Możliwość komentowania została wyłączona.