Home / Wywiady / Hołowczyc – prawdziwy mistrz. Nie tylko kierownicy

Hołowczyc – prawdziwy mistrz. Nie tylko kierownicy

Prawda, że Krzysztofa Hołowczyca dobrze się słucha? Kto jeszcze nie miał okazji się o tym przekonać, będzie miał tę szansę oglądając materiał wideo, jaki zaprezentowała marka Breck. Wywiad z naszym znakomitym kierowcą był publikowany w odcinkach na jej profilu na Facebooku, a dziś zapraszamy na całą, bardzo ciekawą, rozmowę.

„Hołek” jest świetnym rozmówcą, dla dziennikarzy trochę „samograjem”. Mówi całym sobą, gestykuluje, sypie anegdotami. Na każde pytanie ma ciekawą odpowiedź, opowiada niebanalnie, chętnie dzieli się swoim doświadczeniem nie tylko wyczynowego sportowca, ale także tym codziennym, życiowym.

Jak wcześniej informowaliśmy, firma Lumag przeprowadziła niestandardową akcję dla najlepszych sprzedawców klocków hamulcowych swojej flagowej marki – Breck. Uczestnicy specjalnego spotkania nie tylko spotkali się z Krzysztofem Hołowczycem, ale też mieli okazję przejechać się z mistrzem po trasie prawdziwego, rajdowego Odcinka Specjalnego: Różynka – Jankowo pod Olsztynem.

Co ciekawe, ambasador klocków marki Breck – chwilę po bardzo emocjonujących przejazdach – udzielił niesamowicie spokojnie, bardzo ciekawego wywiadu. A że nie od wczoraj wiadomo, że nasz mistrz rajdowy to świetny gawędziarz, to słuchało się go z otwartymi ustami.

To była rozmowa nie tylko o ściganiu się i nie tylko o samochodach. Było wiele o życiu, o poświęceniu, o rodzinie. Z materiału wideo dowiecie się m.in. co mistrz myśli o powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1, o fińskim stylu jazdy i radach jakie dostał od znakomitego kierowcy rajdowego Juhy Kankkunena. Uśmiech pojawi się na Waszych twarzach – gwarantowane!

Dodaj komentarz