Home / Slider / Modelki na warsztacie ProfiAuto Serwis

Modelki na warsztacie ProfiAuto Serwis

Beczki z olejem, opakowania płynu chłodniczego, rozpakowane filtry paliwa, pełne spektrum narzędzi. Do tego wyjątkowe i nietuzinkowe samochody jak Tesla S P85D, czy Ford GT40 oraz śliczne modelki. W taki warunkach została zrealizowana sesja zdjęciowa do najnowszego kalendarza ProfiAuto.

 

Tematem przewodnim kalendarza ProfiAuto 2017 było pokazanie silnej i zdecydowanej kobiety w warunkach naturalnych dla mechaników czyli w warsztacie. Tym samym na zdjęciach kalendarzowych można zobaczyć modelki pozujące m.in. z tarczą hamulcową czy chłodnicą samochodową. Uzupełnienie fotografii stanowią samochody nietuzinkowe i rzadko spotykane na drogach publicznych, m.in. Aston Martin DBS V12 Vantage, Ford GT40, Mercedes SLS AMG oraz Tesla  S P85D.

– Kalendarz na 2017 rok jest spójny z obecnie prowadzoną kampanią promującą nasz nowy projekt ProfiAuto Serwis, zgodnie z którym rozszerzamy naszą działalność o sieć niezależnych serwisów samochodowych, świadczących profesjonalne usługi na wysokim poziomie i do tego w atrakcyjnej cenie – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto – Tym samym naturalnym dla nas było by zrealizować sesję zdjęciową do kalendarza właśnie w warsztacie samochodowym – dodaje.

Ujęcia z realizacji zdjęć na potrzeby kalendarza ProfiAuto będzie można niebawem obejrzeć na profilu ProfiAuto na Facebooku (fb.com/profiauto), a film making of jest już dostępny na kanale YouTube.

 

O ProfiAuto:

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 170 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych oraz niemal 500 serwisów samochodowych, znajdujących się w miastach na terenie całej Polski. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonują wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz PitStopów ProfiAuto. ProfiAuto jest również sponsorem Waldemara Kluzy, mistrza (2011) oraz potrójnego wicemistrza (2012, 2014 i 2016) w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz