Home / Narzędzia / Precyzja i doskonałość. Würth Polska uatrakcyjnia ofertę narzędzi ręcznych

Precyzja i doskonałość. Würth Polska uatrakcyjnia ofertę narzędzi ręcznych

Do 15 marca br. trwa kampania promocyjna firmy Würth Polska „Precyzja i doskonałość”, która obejmuje ponad 60 artykułów z kategorii narzędzi ręcznych. Wśród nich znajduje się wiele produktów z flagowej linii Zebra, czyli narzędzi najwyższej jakości.

W aktualnej ofercie promocyjnej Würth Polska znajdują się narzędzia dedykowane profesjonalistom z różnych dziedzin: m.in. elektrykom, serwisantom maszyn czy mechanikom. Stąd szeroki wachlarz cen promocyjnych na produkty i dbałość o spełnianie wysokich standardów bezpieczeństwa. Artykuły objęte ofertą specjalną charakteryzują się precyzją i wytrzymałością – tak, by użytkowanie ich było jak najbardziej komfortowe, niezależnie od warunków.
Produkty promocyjne dostępne są w sklepach stacjonarnych, w e-sklepie www.wurth.pl oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Poniżej natomiast firma przedstawia wybrane artykuły spośród produktów aktualnie objętych promocją.

Zestaw kluczy nasadowych 1/4″ + 1/2″

Zestaw składa się z 59 elementów. Klucze posiadają pokrętło grzechotkowe (48-zębowe) nowej konstrukcji z olejoodporną rękojeścią i przełącznikiem dźwigniowym do zmiany kierunku działania. Blokada nasadki na wrzecionie zabezpiecza przed niezamierzonym rozłączeniem elementów. Konstrukcja kluczy z 6-kątnym profilem jest przystosowana do przenoszenia maksymalnych momentów obrotowych. Produkt Würth Polska charakteryzuje:
• dwukierunkowe pokrętła z grzechotką – w wersji ¼ cala i ½ cala
• 3 przedłużenia (25 mm, 150 mm, 150 mm w wersji elastycznej w narzędziach 1/4″, 53, 125, 250 mm w opcji 1/2″)
• 1 przegub Kardana (w wersji ¼ cala i ½ cala)
• 1 adapter z uchwytem szybkowymiennym do typowych bitów ¼ cala
Art. nr: 0965 090 59, cena promocyjna: 549 zł


Zestaw kluczy składanych uniwersalnych

Produkt zawiera 9 kluczy imbusowych. Klucze zostały wykonane z hartowanej, ocynkowanej stali chromo-wanadowej. Obudowę ergonomicznego uchwytu wzmocniono włóknem szklanym. Wybór żądanego ostrza ułatwia przycisk. Możliwe jest obrócenie kluczy o 180 stopni i zastosowanie zestawu jako wkrętaka. Wszechstronność produktu umożliwia wykorzystywanie go zarówno w warsztacie, jak i na drodze. Produkt Würth Polska charakteryzuje się:
• sześciokątnymi, chromowanymi matowo klingami
• końcówkami: imbusowymi, TX25, PH2, płaskim
• obudową z tworzywa sztucznego, wzmocnionego włóknem szklanym
• kluczami imbusowymi w rozmiarach: 2; 2,5; 3; 4; 5; 6 mm
Art. nr: 0715 31 72, cena za sztukę: 69 zł


Uniwersalny zestaw kluczy nasadowych 1/4″ – 34 elementy

Uniwersalny zestaw narzędzi o szerokim spektrum zastosowań. Komplet składa się z nasadek i bitów wraz z przedłużkami oraz pokrętłem, które wyróżnia się wzmocnionym mechanizmem ząbkowanym (48 zębów) i rękojeścią wkrętakową. Nasadki MULTI pozwalają na obsługę pięciu najczęściej spotykanych łbów śrub (metryczny sześciokąt, metryczny kwadrat, metryczny łeb 12-kątny, calowy sześciokąt i łeb TX). Elastyczna przedłużka umożliwia montaż w trudno dostępnych miejscach. Blokada na wrzecionie pokrętła zapobiega niezamierzonemu rozłączeniu kluczy lub adapterów. Zestaw jest dostarczany wraz z wkładką z twardej pianki, co zapewnia mocne i pewne trzymanie włożonego do gniazda narzędzia. Stalowe opakowanie w formie kasety gwarantuje bezpieczny transport narzędzi.
Art. nr: 0965 014 34, cena promocyjna: 249 zł


Zestaw wkrętaków PH + płaskie VDE – wersja SLIM

Zestaw narzędzi dla elektryków do pracy pod napięciem do 1 kV (AC) lub 1,5 kV (DC), przystosowany do obsługi przyłączy styczników, bezpieczników i innego osprzętu elektrycznego z otworami dostępowymi o zredukowanej średnicy. Zestaw składa się z 5 elementów charakteryzujących się bardzo wąską konstrukcją, która zapewnia łatwy dostęp do głęboko położonych wkrętów i elementów sprężynowych. Narzędzia te wyróżnia:
• brązowiona klinga o zredukowanej średnicy izolacji w części roboczej
• są dedykowane przy obsłudze szafek i skrzynek rozdzielczych, wyłączników obwodów, listew zacisków i przekaźników
• przeznaczone do pracy pod napięciem do 1 kV AC / 1,5 kV DC
• zgodne z EN 60900, UEC 60900
• zestaw zawiera wkrętaki w rozmiarach: PH1, PH2, płaskie: 0.4×2.5 (z izolacją o standardowej średnicy), 0.8×4.0, 1.0×5.5 mm
Art. nr: 0613 963 250, cena za sztukę: 119 zł


Nóż bezpieczny Würth Polska

Produkt spełnia wymogi pierwszej klasy bezpieczeństwa. Dzięki zamontowanej sprężynie jego bimetaliczne ostrze jest automatycznie chowane do wnętrza rękojeści po podniesieniu palca z suwaka noża. W uchwycie znajduje się magazynek na dodatkowe 5 ostrzy, co umożliwia ich łatwą wymianę w razie konieczności. Ergonomiczny kształt i antypoślizgowy materiał zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Długość noża to 170 mm.
Art. nr: 0715 66 013, cena za sztukę: 39 zł


Nóż bezpieczny. Klasa bezpieczeństwa 2

Narzędzie charakteryzuje się automatycznym chowaniem ostrza po zakończeniu cięcia. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, proces ten jest niezależny od użytkownika. Możliwa jest beznarzędziowa wymiana stalowego ostrza. Zastosowanie antypoślizgowego aluminium na 3-komponentowym uchwycie gwarantuje komfortowe użytkowanie. Długość całkowita noża to 160 mm.
Art. nr: 0715 66 017, cena za sztukę: 49 zł


Zestaw szczypiec dla elektryków VDE

Komplet składa się z czterech narzędzi dedykowanych pracom pod napięciem do 1000 V (dla prądu zmiennego) lub 1500 V (dla prądu stałego). W celu zapewnienia najlepszego standardu bezpieczeństwa pracy dodano ergonomiczne rękojeści wykonane z antypoślizgowego, dwukomponentowego materiału i szerokie kołnierze VDE. Szczypce wykonane są z wysokogatunkowej stali narzędziowej, która zapewnia precyzję chwytania i cięcia oraz zachowanie prawidłowej geometrii szczęk. Wydłużenie krawędzi tnącej w szczypcach uniwersalnych zapewnia odpowiednie cięcie grubych kabli i przewodów. Narzędzie przeznaczone do zdejmowania izolacji otwiera się samoczynnie dzięki zamontowanej sprężynie. Z kolei wydłużenie szczęk w szczypcach półokrągłych zapewnia odporność na duże siły skrętne.
Art. nr: 0714 01 580, cena za zestaw: 319 zł

Dodaj komentarz