Home / Diagnostyka / AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 CAR 69.0.0

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA IDC5 CAR 69.0.0

IDC5 CAR 69.0.0 oferuje to, co najlepsze w diagnostyce wielomarkowej – liczne nowości diagnostyczne, funkcje specjalne, a także informacje techniczne niezbędne do profesjonalnego przeprowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych operacji warsztatowych.

W nowej wersji oprogramowania zaktualizowano 47 marek. Dla 38 z nich opracowano nowe systemy diagnostyczne, niepublikowane nigdy wcześniej, które obejmują 190 modeli pojazdów. To 610 systemów diagnostycznych opracowanych dla ponad 180 układów. Co więcej, prace nad tą wersją oprogramowania objęły dalszą rozbudowę pokrycia czynnych systemów bezpieczeństwa, tak zwanych systemów ADAS, które odgrywają coraz ważniejszą rolę w nowoczesnych pojazdach.

IDC5 CAR 69.0.0 zawiera ponad 20 000 nowych opcji diagnostycznych dla najbardziej popularnych marek pojazdów na rynku światowym, w tym: ALFA ROMEO, AUDI, BMW, BUGATTI, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROËN, FERRARI, FIAT, FORD, GAZ, GREAT WALL, HONDA, HYUNDAI, JAGUAR, JEEP, KIA, LAMBORGHINI, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, MASERATI, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL (GM), PEUGEOT, PORSCHE, RAVON, RENAULT, RENAULT SAMSUNG, SCION, SEAT, SKODA, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO.

Nowe funkcje oprogramowania

Aktywacja zestawu RCCS

Aby zapewnić maksymalny profesjonalizm podczas działań związanych z kalibracją radarów i kamer, począwszy od wersji IDC5 CAR 69 wymagana staje się prosta procedura aktywacji posiadanego zestawu RCCS. Aktywacja odbywa się automatycznie, jeśli narzędzie diagnostyczne podłączone jest do Internetu.

Jeśli jest offline, należy wprowadzić numer seryjny zestawu, znajdujący się na zewnętrznej stronie wspornika głównego. Jeśli na urządzeniu nie ma numeru seryjnego, wystarczy poprosić o niego własnego dystrybutora TEXA. Po jego wprowadzeniu, oprogramowanie wygeneruje kod, który należy przekazać swojemu dystrybutorowi. Ten, następnie, prześle przeciwkod, potrzebny do zakończenia aktywacji.

UWAGA: Aby zawsze móc w pełnym stopniu korzystać z możliwości narzędzi diagnostycznych TEXA, zalecamy utrzymanie stałego połączenia z Internetem.

KARTY OSTRZEGAWCZE dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych

Bezpieczeństwo podczas napraw pojazdów staje się coraz ważniejsze, zwłaszcza w perspektywie regularnie poszerzającego się rynku samochodów elektrycznych i hybrydowych. Z tego powodu, począwszy od wersji CAR 69, przy każdej interwencji dotyczącej tego typu pojazdów wyświetli się informacja ostrzegawcza, która pozwoli mechanikowi wybrać odpowiedni rodzaj operacji do wykonania.

Arkusze pomocy dla pojazdów nowej generacji

To praktyczne i przydatne arkusze wyświetlające się po wybraniu jednego z nowoczesnych pojazdów, które w prosty i intuicyjny sposób wyjaśniają jak poprawnie odblokować i aktywować procedurę diagnostyczną.

Szereg nowych kart DASHBOARD opracowanych dla pojazdów różnych marek

UWAGA: Oprogramowanie IDC5 nie jest dostępne dla urządzeń starej generacji, takich jak AXONE Direct, AXONE Pad czy AXONE Palmtop.

Dodaj komentarz