Home / Nowości produktowe / RONAL R56 teraz również jako obręcz ECE do nowego BMW X3/X4

RONAL R56 teraz również jako obręcz ECE do nowego BMW X3/X4

Obręcz RONAL R56 jest już dostępna w wersji ECE do nowego BMW X3 i X4.

Obręcz RONAL R56 jest już dostępna w wersji ECE w kolorach krystaliczne srebro, matowa czerń i matowa czerń-kopiowany przód, w rozmiarze 7.5×19 cali, o rozstawie otworów 5×112 do nowego BMW X3 i X4. Obręcz, która urzeka niepowtarzalnym i nowoczesnym wzornictwem, odpowiada technicznie obręczom OE. Dzięki badaniom zgodnym z dyrektywami ECE obręcz jest dopuszczona do użycia i nie wymaga żadnych certyfikatów.

 

Ta obręcz o atrakcyjnym, pięcioramiennym designie przyciąga wzrok wyrazistymi liniami i dynamicznymi wyglądem oraz jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji. Popularną obręcz uniwersalną cechuje ponadto najwyższa jakość wykonania, odpowiadająca oryginalnemu wyposażeniu. Jest dostępna w wersjach o różnym rozstawie otworów i współczynniku odsadzenia ET, posiada odpowiednie dopuszczenia ABE dla wielu różnych typów pojazdów, a trzy wersje powierzchni umożliwiają optymalne dopasowanie do pojazdu w każdym kolorze.

 

Obręcz jest kompatybilna z oryginalnymi czujnikami ciśnienia w oponach TMPS oraz większością czujników oferowanych przez producentów akcesoriów.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie:
www.ronal-wheels.com

Dodaj komentarz