Home / Warsztat / Akumulatorowa promocja Bosch i Inter Cars

Akumulatorowa promocja Bosch i Inter Cars

Do 20 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród trwa akcja promocyjna Bosch i Inter Cars, w ramach której klienci dystrybutora przy jednorazowym zakupie akumulatorów marki Bosch za 3000 zł mogą kupić w promocyjnej cenie wkrętarkę akumulatorową.

Akcją promocyjną objęty jest cały akumulatorowy asortyment marki Bosch. Zakupy muszą być jednak wykonane jednorazowo, nie sumują się w okresie obowiązywania promocji, dodatkowo nie łączą się z innymi promocjami akumulatorów, np. trwającą do końca października Apteczką.  

Promocja rozpoczęła się 10 października i potrwa do 20 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów nagród. Asortyment sprzedaży obejmuje wszystkie akumulatory marki Bosch zakupione w sieci sprzedaży Inter Cars, zarówno przy zamówieniach złożonych na filiach, jak i przez Katalog Online. W akcji może wziąć udział każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru dokonanego w czasie trwania promocji. Nagrodami są wkrętarki akumulatorowe marki Bosch – klient może kupić je za 1 zł netto po spełnieniu wszystkich powyższych punktów regulaminu.

Dodaj komentarz