Home / Części / Program lojalnościowy proPoints: HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA połączyły siły w ramach wspólnego programu lojalnościowego

Program lojalnościowy proPoints: HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA połączyły siły w ramach wspólnego programu lojalnościowego

Program proPoints skierowany jest do niezależnych warsztatów samochodowych, zaopatrujących się w produkty marek partnerskich programu: HELLA, HELLA Pagid, NGK, NTK, SACHS, LEMFÖRDER, TRW, ZF i VARTA, które w ponad 70% pokrywają zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne. Zarejestrowani uczestnicy mają możliwość zbierania punktów za zakup produktów z oferty partnerów u dystrybutorów biorących udział w programie.

Zasady programu

Zbieranie punktów w programie proPoints opiera się na bardzo prostych zasadach. Pierwszy krok to rejestracja warsztatu na stronie internetowej www.propoints.pl. W trakcie rejestracji uczestnik wybiera do 5 autoryzowanych dystrybutorów, u których zaopatruje się w produkty marek partnerskich programu. Punkty za zakupy dokonane u wskazanych dystrybutorów będą przeliczane i aktualizowane automatycznie. W ramach rozwoju programu proPoints partnerzy planują promocje oraz rozszerzanie oferty nagród o nowe, ciekawe pozycje.

Korzyści płynące z programu proPoints

Uczestnicy programu za pośrednictwem portalu internetowego mogą w prosty sposób wymienić zebrane punkty na atrakcyjne nagrody. Bogata gama produktów przygotowanych specjalnie dla warsztatów umożliwia każdemu z zarejestrowanych wybór nagród z szerokiej puli. Uczestnicy programu w dowolnym momencie mogą sprawdzić stan i termin ważności zebranych punktów, a także wybrać najkorzystniejsze nagrody.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej w celu zapoznania się z programem lojalnościowym proPoints oraz dołączenia do grona uczestników.

Możliwość komentowania została wyłączona.