Home / Slider / TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO – zima w garażu.

TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO – zima w garażu.

Nowe ceny energii i ogrzewania to dramat dla firmowych budżetów. Wiedzą to zwłaszcza wszyscy pracujący na zewnątrz lub na styku dwóch klimatów. Takim miejscem są zazwyczaj nasze warsztaty i serwisy. Jak zabezpieczyć się przed chłodem i nie zbankrutować? Może wystarczy dobrze się ubrać?

Do pracy jak na wycieczkę?

Na cebulkę – ta popularna zasada, rodem ze szkolnych wycieczek, może uratować nas od przeziębienia. Jednocześnie możemy się cieszyć, że to już nie te czasy gdy bielizna była gruba, lecz chroniła przed chłodem w sposób ograniczony – teraz cienkie i elastyczne dzianiny i tkaniny pozwalają na swobodę ruchów nawet w kilku warstwach nie dając przy tym uczucia przepocenia i ciężkości. Zobacz jak to wygląda w ofercie LAHTI PRO!

Cienkie a ciepłe – i do tego trwałe

Zimowa warstwa pośrednia – takie coś, w czym nie będzie nam zimno na zewnątrz warsztatu i w czym nie zaczniemy się gotować, gdy akcja serwisowa przeniesie się do wewnątrz. Softshele – idealna broń średniego zasięgu w walce z zimnem, jednocześnie nie poszerzająca sylwetki oraz zaopatrzona w bezpieczne, zamykane na zamek kieszenie.

Jeśli do tego dodamy ocieplane spodnie robocze to można śmiało powiedzieć, że raczej zima w warsztacie już nam nie straszna. Zobacz jak to wygląda w ofercie LAHTI PRO!

Na „sieriozne” mrozy  

Zima, po raz pierwszy od kilku lat, jak na złość dodatkowo sprzyja wydatkom na ogrzewanie. Mrozy na zmianę ze śnieżycami wciąż nie dają za wygraną – a pracować przecież trzeba…Choć już się powoli odzwyczailiśmy od prawdziwych zim to ta zdaje się je znacząco przypominać. Czasem konieczna stanie się porządna ocieplana wierzchnia kurtka robocza z odpowiednimi odblaskami wzmocnieniami i systemem poręcznych kieszeni na narzędzia i drobne części zamienne. Przy temperaturze poniżej zera nieodzowne okazują się rękawice -> pisaliśmy o nich kilka numerów temu więc teraz jedynie o nich wspominamy – nie zapominając o czapkach. Te przydadzą się zarówno w wersji elastycznej jak i w formie nausznikowej, gdy faktycznie będzie trzeba sprostać wyzwaniom klimatycznych. Zobacz jak to wygląda w ofercie LAHTI PRO!

Wszystko i ciepło – w LAHTI PRO!

Na szczęście wszystkie te „ocieplacze serwisowe” można znaleźć w jednym miejscu i to w gorących okazyjnych cenach. Wystarczy wejść na www.narzedzianonstop.pl i przejść do oferty marki LAHTI PRO, która już od 10 lat wyznacza standard na rodzimym rynku odzieży ochronnej i roboczej. Zima trzyma, ale idzie już wyraźne ocieplenie z centrum w LAHTI!  

Dodaj komentarz